کد خبر : 895102

با وجود شایعات بسیار درباره جدایی احتمالی نیمار از PSG و بازگشت او به اسپانیا، پدر نیمار این شایعات را تکذیب کرده و می‌گوید پسرش قصدی برای جدایی از پاری سن ژرمن ندارد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از "ورزش سه" : با وجود شایعات متعددی که مدتی است درباره احتمال جدایی نیمار از پاری سن ژرمن و بازگشت او به فوتبال اسپانیا مطرح شده، پدر نیمار این شایعات را به کلی تکذیب کرده و می‌گوید پسرش قصدی برای جدایی از PSG ندارد و خیال هواداران باشگاه فرانسوی باید از ماندن او در پاریس راحت باشد. نیمار از زمان انتقال رکوردشکنش به PSG که با قراردادی ۲۲۲ میلیون یورویی اتفاق افتاد با شایعاتی درباره آینده‌اش روبرو بوده است. بسیاری حضور او در باشگاه پاریسی را سکوی پرشی برای یک قرارداد هنگفت دیگر می‌دانستند و می‌گفتند زمان حضور نیمار در PSG کوتاه خواهد بود.
انتقال نیمار به رئال مادرید منتفی شد
بخش اعظم این شایعات به بازگشت دوباره ستاره سابق بارسلونا به فوتبال اسپانیا مربوط بود و رئال مادرید و بارسا به عنوان مقاصد اصلی او عنوان می‌شد. شایعاتی که در روز‌های اخیر دوباره با گستردگی بسیار مطرح شده بود. اما نیمار سانتوس سنیور، پدر نیمار، خط بطلانی بر همه این شایعات کشیده و می‌گوید پسرش در پاریس ماندگار خواهد بود. او در یک مصاحبه درباره پسرش گفت:" قرارداد نیمار با PSG بلندمدت است. او فصل دوم خود را در این باشگاه سپری می‌کند و این فصل هنوز تمام نشده. ما هنوز به نیمه راه قراردادمان با پاری سن ژرمن نرسیده‌ایم". پدر نیمار در ادامه گفت:" این شایعات درباره جدایی همیشه وجود خواهد داشت. بازیکنی مثل نیمار همیشه در معرض این شایعات خواهد بود، چون باشگاه‌های زیادی هستند که رویای داشتن او را در سر می‌پرورانند. ولی نیمار دو سال پیش نشان داده که قصد دارد در PSG ماندگار باشد و هواداران می‌توانند سر راحت بر بالش بگذارند".
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید