کد خبر : 895211

انتشار فایل صوتی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره برانکو

جعفر کاشانی رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز در واکنش به احتمال جدایی برانکو ایوانکوویچ مدعی شد شخصیت پرسپولیس متکی به فرد نیست و این باشگاه با رفتن یک نفر لطمه نمی‌خورد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مهر: به دنبال اظهار نظر متناقض رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خبرگزاری مهر فایل گفتگو با جعفر کاشانی درباره برانکو ایوانکوویچ را منتشر کرد.
جزئیات جدایی برانکو از پرسپولیس
جعفر کاشانی رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز در واکنش به احتمال جدایی برانکو ایوانکوویچ در پایان فصل در مصاحبه با خبرنگار مهر مدعی شد شخصیت پرسپولیس متکی به فرد نیست و این باشگاه با رفتن یک نفر لطمه نمی‌خورد. وی همچنین در اظهارنظری تندتر گفت: برانکو تیم پرسپولیس را قهرمان نکرده است. انتشار مصاحبه کاشانی و بازتاب صحبت‌های او درباره سرمربی پرسپولیس با عقب نشینی رئیس هیأت مدیره این باشگاه مواجه شد. کاشانی در مصاحبه‌ای جدید گفته است مخاطب صحبت‌هایش برانکو نبوده و حرف‌هایش به درستی تعبیر نشده است در حالی که خبرگزاری مهر گفتگوی کاشانی را بدون تغییر منتشر کرده بود. خبرگزاری مهر ضمن انتشار مجدد صحبت‌های کاشانی در خصوص برانکو، فایل صوتی گفتگوی رئیس هیأت مدیره پرسپولیس را هم منتشر می‌کند. * باشگاه پرسپولیس شخصیتش متکی به فرد نیست؛ به جمع است. جعفر کاشانی که به تنهایی برای پرسپولیس شخصیت نمی‌آورد. شخصیت را قدیمی‌هایی برای پرسپولیس آورده اند که خیلی از آن‌ها در خاک آرمیده اند. این شخصیت را می‌توانند تبلور ببخشند. با رفتن یا آمدن یک نفر شخصیت پرسپولیس لطمه نمی‌خورد. پرسپولیس باید به روند فرهنگ سازی اش ادامه بدهد. * پرسپولیس دو بار قهرمان شده است. آقای برانکو مربی‌اش بوده است. برانکو تیم را قهرمان نکرده است! مجموع مدیریت باشگاه نتیجه اش شده است قهرمانی! این چیز‌ها را شما می‌نویسید که جعفر کاشانی فکر می‌کند شنلش خیلی چیز است. انسجام مدیریت باشگاه نتیجه اش قهرمانی شده است. تو را به قرآن قلمتان را درست کنید! اگر روزی یک مقدار برنج ناهارشان کم باشد یا پاداششان (جمله را نیمه تمام می‌گذارد) این قهرمانی‌ها حاصل مدیریت باشگاه و حمایت بی دریغ هواداران باشگاه است. * وقتی باشگاه منسجم باشد، توانمندی مربی خودش را نشان می‌دهد! اگر معلم گچ و کتاب نداشته باشد باید چه کار کند؟ مدیریت منسجم باشگاه در چند سال و حمایت مسئولان ورزش و هواداران موجب شده باشگاه به روند پیشرفتش ادامه بدهد و امیدوارم این امر کماکان تحقق پیدا کند.
mehrnews.com/news/4589483
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید