کد خبر : 895221

حضور امیر قلعه نوعی روی نیمکت سپاهان اصفهان باعث شده بود تا بازی دیروز استقلال و سپاهان علاوه بر حساسیت‌های همیشگی حاوی حواشی آشکار و پنهانی باشد که بعضا سوژه داغ عکاسان ورزشی می‌شود

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از کولاک: حضور امیر قلعه نوعی روی نیمکت سپاهان اصفهان باعث شده بود تا بازی دیروز استقلال و سپاهان علاوه بر حساسیت‌های همیشگی حاوی حواشی آشکار و پنهانی باشد که بعضا سوژه داغ عکاسان ورزشی می‌شود و پیگیری آن هم برای هواداران فوتبال جذابیت دارد.
حرکت زشت قلعه نویی با فرهاد مجیدی! / آیا قلعه نوعی و مجیدی با هم قهرند؟+ فیلم و عکس
در همین ارتباط روز گذشته پیش از شروع بازی استقلال و سپاهان طبق یک سنت قدیمی مربیان تیم میزبان به سراغ نیمکت تیم مهمان رفتند تا به آن‌ها خوش آمد بگویند. اما در حالیکه امیر قلعه نوعی به سمت نیمکت استقلال رفته بود صحنه عجیبی به ثبت رسید که بسیاری از عکاسان هم از ثبت آن غافل شدند.
حرکت زشت قلعه نویی با فرهاد مجیدی! / آیا قلعه نوعی و مجیدی با هم قهرند؟+ فیلم و عکس
در آن صحنه قلعه نوعی به سمت نیمکت استقلال رفت و با شفر، حاجیلو و تمام نیمکت نشینان استقلال دست داد و برخی را نیز در آغوش گرفت و آن‌ها را بوسید تا معلوم شود آن‌هایی را که از قبل صمیمی‌تر بوده بیشتر تحویل می‌گیرد، اما نکته عجیب و سوال برانگیزی که در هلهله استادیوم نقش جهان و شلوغی اطراف نیمکت استقلال گم شد لحظه‌ای بود که فرهاد مجیدی از جایش بلند شد تا با قلعه نوعی دست بدهد، اما در عین ناباوری سرمربی سپاهان در بین دست دادنهایش مجیدی را فاکتور گرفت و از او با بی تفاوتی رد شد تا مشخص شود که این دو نفر رابطه تیره و تاری با هم دارند. بازبینی چندین باره فیلم هم نشان می‌دهد که فرهاد مجیدی از برخورد قلعه نوعی به شدت ناراحت شد و همان لحظه سر جایش نشست و قلعه نوعی هم بدون توجه به او با سایر نیمکت نشینان دست داد.
دانلود
نکته دیگر اینکه دیروز فرهاد مجیدی در سوگ مادربزرگش داغدار بود و قلعه نوعی اگر هم کدورتی از او به دل داشت باید به سمت مربی جوان استقلال می‌رفت و درگذشت مادربزرگش را به او تسلیت می‌گفت، اما رفتار قلعه نوعی نشان داد که میزان کدورت بین او و فرهاد مجیدی به حدی است که مربی سپاهان حاضر است تمام حاشیه‌های و گمانه زنی‌های منفی را به جان بخرد، اما با هفت مقدس استقلالی‌ها حتی دست هم نداد!
این اتفاق عجیب باعث شد تا هواداران استقلال پس از بازی در فضای مجازی به شدت علیه قلعه نوعی موضع بگیرند و او را به خاطر برخورد سرد با مجیدی شماتت کنند.
حجم ویدیو: 5.18M | مدت زمان ویدیو: 00:00:54
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید