کد خبر : 895693

در یکی از چالش‌های برنامه ستاره ساز حماسه ساز ملبورن شوخی خبرسازی با ستاره ناکام استقلالی‌ها در دربی ۸۹ انجام داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از "ورزش سه" : برنامه ستاره ساز در حالی تهیه و پخش می‌شود که خداداد عزیزی به عنوان یکی از چهار مربی و استعدادیاب این برنامه چهره اصلی شناخته می‌شود. حماسه ساز مبلورن با آن روحیات و اخلاق نیک همیشگی در حال حاضر به عنوان نمک برنامه با شوخی‌ها و فضایی که ایجاد کرده بر میزان محبوبیت ستاره ساز افزوده که آخرین شوخی او این بار دامن پنالتی زن ناکام استقلال در دربی ۸۹ را گرفت. در یکی از چالش‌های ستاره ساز برای استعداد‌های راه یافته به برنامه خداداد عزیزی به عنوان مربی در کنار شاگردانی که انتخاب کرده بود برای زدن ضربه پنالتی وارد میدان شد تا به دو دروازه بان حاضر هنر پنالتی زدن را بیاموزد. شش توپ در مرکز زمین به صورت ساکن قرارداده شد تا غزال تیزپای ایران بدون وقفه و تنها با چرخش بدن این توپ‌ها را به تور دروازه‌های مقابل هم بچسباند که آخرین ضربه را خداداد با حرکتی هوشمندانه به صورت چیپ از بالای دستان دروازه بان به تور چسباند.
تیکه جنجالی خداداد عزیزی به ستاره استقلال
وقتی این حرکت او با تشویق حضار روبرو شد خداداد در شوخی و طعنه‌ای جالب به امیرعلی دانایی مجری ستاره ساز گفت: «این چیپ را برای استقلالی‌ها و شخص فرشید اسماعیلی کنار گذاشته بودم (باخنده)!». شوخی پرمعنایی که خیلی زود بازتاب پیدا کرد و تصاویر آن نقل فضای مجازی شد تا در روز‌هایی که طرفداران استقلال هنوز نتوانستند اتفاقات دربی را هضم کنند خداداد بار دیگر فرشید اسماعیلی را با چیپ جنجالی اش به سرتیتر اخبار تبدیل کند.
تیکه جنجالی خداداد عزیزی به ستاره استقلال
خداداد عزیزی به عنوان یکی از شاخص‌ترین چهره‌های برنامه ستاره ساز این روز‌ها باعث شده تا این برنامه نوپا مورد توجه فوتبالدوستان زیادی قرار بگیرد. او که همواره شوخی و طعنه هایش نیز نمک خاص خود را دارد این بار هم نشان داد که از چه هنری در فوتبال و کار با توپ برخوردار است به خصوص در صحنه ضربه چیپی که زد. جالب‌تر این که دروازه بان روبروی خداداد هم در واکنش به پنالتی چیپی که خورد گفت: «گل خوردن تحت هیچ شرایط افتخار ندارد حتی اگر این گل با پنالتی از خداداد و به صورت چیپ باشد».
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید