کد خبر : 895728

دیدار تیم‌های ذوب آهن و پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۸ آغاز می‌شود که با حاشیه‌هایی همراه است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: دیدار تیم‌های ذوب آهن و پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۸ آغاز می‌شود که با حاشیه‌هایی همراه است.
حواشی دیدار پرسپولیس و ذوب آهن + عکس
اطراف ورزشگاه مملو از تماشاگران پرسپولیسی است. با وجود فروش بلیت در گیت‌های مشخص شده خارج از ورزشگاه، با این حال صفی طولانی برای خرید بلیت توسط هواداران شکل گرفته است. هواداران پرسپولیس از وضعیت بلیت فروشی بازی رضایت ندارند. گفته می‌شود به دلیل حضور پرتعداد هواداران پرسپولیس و با وجود موجود بودن بلیت، از فروش آن به هواداران خودداری می‌شود. ساعت ۱۴ درب‌های ورزشگاه فولادشهر بر روی هواداران باز شد. عده‌ای از هواداران پرسپولیس با بردن بنری در ورزشگاه درخواست پرداخت مطالبات برانکو و بازیکنان پرسپولیس را از مسئولان باشگاه داشتند. در فاصله سه ساعت مانده تا آغاز بازی جایگاه اختصاص یافته به هواداران پرسپولیس تقریبا پر شده است. هیئت فوتبال استان اصفهان بدلیل تکمیل شده ورزشگاه با انتشار بیانیه‌ای از هواداران درخواست کرد تا برای تماشای دیدار ذوب آهن و پرسپولیس به ورزشگاه نروند.
حواشی دیدار پرسپولیس و ذوب آهن + عکس
در قاصله سه ساعت به شروع بازی پرسپولیس و ذوب آهن ظرفیت ورزشگاه تکمیل شد. کاروان تیم پرسپولیس ساعت ۱۵:۴۵ هتل محل اقامت خود را به قصد حضور در ورزشگاه ترک می‌کند. با وجود اعلام مسئولان ورزشگاه فولادشهر مبنی بر پر شدن ورزشگاه، اما هنوز جایگاه هواداران ذوب آهن در فاصله ۳ ساعت به شروع بازی پر نشده است. بر اساس اعلام مسئولان در صورت پر نشدن جایگاه هواداران ذوب آهن، فضای باقیمانده به هواداران پرسپولیس اختصاص می‌یابد. بنر هواداران پرسپولیس در ورزشگاه فولاد شهر نشان می‌دهد علاقه‌مندان به این تیم از استان فارس به اصفهان سفر کرده اند.
حواشی دیدار پرسپولیس و ذوب آهن + عکس
با غیبت هواداران ذوب آهن ۲ و نیم ساعت مانده به شروع بازی، جایگاه هواداران پرسپولیس افزایش پیدا کرد. یکی از هواداران در فاصله ۳ ساعت به شروع بازی تیم محبوبش مقابل ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر روی پرچم تیم محبوبش شروع به نماز خواندن کرد که از لنز دوستداران فوتبال دور نماند. برخی هواداران پرسپولیس به دلیل پر شدن ظرفیت ورزشگاه، پشت درب‌های بسته استادیوم فولادشهر مانده اند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید