کد خبر : 895764

تیم‌های فوتبال استقلال تهران و ماشین سازی تبریز از هفته بیست و ششم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی بدون گل ‏‬ در نیمه نخست به پایان رسید.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مهر: تیم‌های فوتبال استقلال تهران و ماشین سازی تبریز از هفته بیست و ششم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی بدون گل ‏‬ در نیمه نخست به پایان رسید.
در این نیمه استقلال جریان بازی را در اختیار داشت و بازی هجومی خود را به ماشین سازی تحمیل کرد. هرچند ماشین سازی در دقیقه پنج روی شوت محکم سعید مهری می‌توانست دروازه استقلال را باز کند، ولی حسین حسینی با واکنش خود مانع گل خوردن آبی پوشان شد. خسرو حیدری یکی از بازیکنان کلیدی استقلال در نیمه نخست بود و توپ‌های زیادی را روی دروازه ماشین سازی ارسال کرد. در واقع یکی از برنامه‌های استقلال برای گلزنی استفاده از ضربات سر بود، اما مدافعان ماشین سازی اجازه خودنمایی به مهاجمان استقلال ندادند. البته شوت داریوش شجاعیان و علی کریمی بازیکنان استقلال هم از دیگر موقعیت‌های خطرناک شاگردان وینفرد شفر بود که ضربات آن‌ها راهی به دروازه ماشین سازی پیدا نکرد. در دقیقه ۴۴ توپ درون محوطه جریمه ماشین سازی به دست مدافع این تیم برخورد کرد، اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. همین صحنه باعث اعتراض شفر شد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید