کد خبر : 895893

تیم فوتبال تراکتورسازی در حالی امروز برابر تیم پیکان با نتیجه یک بر صفر شکست خورد که هواداران خشمگین تبریزی که از شکست تیمشان بسیار ناراحت و عصبانی بودند جو بدی را در ورزشگاه یادگار امام تبریز به وجود آوردند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: تیم فوتبال تراکتورسازی در حالی امروز برابر تیم پیکان با نتیجه یک بر صفر شکست خورد که هواداران خشمگین تبریزی که از شکست تیمشان بسیار ناراحت و عصبانی بودند جو بدی را در ورزشگاه یادگار امام تبریز به وجود آوردند.
هواداران شجاعی را با کتک زدند! + عکس
برخی از تماشاگران تبریزی صندلی‌ها را به داخل زمین پرتاب کردند و حتی آن‌ها پا را فراتر گذاشتند و به داخل زمین آمدند و با بازیکنان تراکتورسازی درگیر شدند. یکی از هواداران تراکتورسازی که تصور می‌شد برای عکس گرفتن به سمت مسعود شجاعی می‌رود یک سیلی به کاپیتان تراکتورسازی زد و اشکان دژاگه هم برای حمایت از همبازی اش به هوادار یک سیلی زد. حتی زنوزی هم از حملات هواداران تراکتورسازی بی نصیب نبود و آن‌ها به سمت مالک تراکتورسازی صندلی پرتاب می‌کردند. علاوه بر این خبرنگاران در سالن کنفرانس خبری حبش شدند و نتوانستند تا مدتی از آنجا خارج شوند. درگیری‌ها در بیرون از ورزشگاه یادگار امام تبریز ادامه دارد و ماموران ضد شورش با ماشین‌های آب پاش در حال دور کردن هواداران معترض هستند. هواداران تراکتورسازی به ساختمان اداری ورزشگاه یادگار امام تبریز هم رحم نکردند و شیشه‌های این ساختمان را با سنگ شکستند. در اتفاقات و درگیری‌های به وجود آمده در ورزشگاه یادگار امام تبریز چند نفر مصدوم شدند که پزشکان در حال مداوای آن‌ها هستند. هواداران شجاعی را با کتک زدند! + عکس به هر حال باید دید کمیته انضباطی چه واکنشی به درگیری‌های بعد از بازی تراکتورسازی و پیکان نشان می‌دهدو این احتمال وجود دارد که بازی تراکتورسازی با پرسپولیس بدون حضور هواداران برگزار شود. تیم فوتبال تراکتورسازی علاوه براینکه بازی برابر پیکان را باخت اخلاق هم باخت تا وضعیش بحرانی‌تر از قبل شود.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید