کد خبر : 895896

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت:خاطر این نتیجه باید از هواداران عذرخواهی کنم، اما یک سری مسئولان باید از هواداران بخاطر مشکلات عذرخواهی کنند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از فارس: سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت:خاطر این نتیجه باید از هواداران عذرخواهی کنم، اما یک سری مسئولان باید از هواداران بخاطر مشکلات عذرخواهی کنند.
تارتار: مسئولان باید از هواداران عذرخواهی کنند
مهدی تارتار بعد از تساوی خانگی ۲ بر ۲ مقابل سپیدرود رشت در نشست خبری گفت: اگر بخواهم در مورد بازی صحبت کنم باید بگویم عدالت اجرا نشد و اگر موقعیت‌های ما گل می‌شد باید با اختلاف ۴-۵ گل برنده می‌شدیم. در خلق موقعیت فوق العاده بودیم، اما در ضربات آخر نه، که آن هم به عدم تمرکز برمی‌گردد و بخاطر مشکلاتی که پیش آمد بازیکنان تمرکز لازم را نداشتند. بخاطر این نتیجه باید از هواداران عذرخواهی کنم، اما یک سری مسئولان باید از هواداران بخاطر مشکلات عذرخواهی کنند، اما چون آن‌ها نمی‌آیند من شخصا از هواداران عذرخواهی می‌کنم. تارتار در مورد داوری مسابقه گفت: داور اشتباه تاثیرگذاری نداشت و فقط در آن صحنه که منجر به گل اول سپیدرود شد اشتباه دیگری نداشت در آن صحنه بازیکن حریف خطا کرد و همان توپ هم گل شد. سرمربی پارس جنوبی در مورد اعتراض هواداران به مسئولان گفت: هوادار ما اعتراض خودش را نشان می‌دهد و خواسته زیادی نیست که مسئولان از تیم حمایت کنند و امیدوارم مسئولان به خودشان بیایند و مردم را شاد نگه دارند. مردم نگران هستند و این به خاطر بی تفاوتی مسئولان است. سرمربی پارس جنوبی در مورد گل مساوی که تیمش خورد، گفت: در آن صحنه قبل از خوردن گل سیف‎اللهی یک موقعیت خوب را از دست داد. دقیقه ۸۷ فکر می‌کنم که گل خوردیم که اتفاقات فوتبالی است و اگر توپ به بازیکن ما نمی‌خورد گل مساوی را نمی‌خوریم. فکر می‌کنم معادلات درست رقم می‌خورد تیمی که مشکل دارد اگر ببرد همه چیز زیر سوال می‌رود. مگر می‌شود تیمی با ۲۵ درصد پرداختی پیروز شود؟ بد می‌آوریم و تمرکز نداریم و این نشان می‌دهد که تیم از نظر روانی و ذهنی دچار مشکل است. تارتار در مورد بحث‌های حاشیه‌ای که در مورد فروزان مطرح می‌شود گفت: من کاری به بازیکنان تیم‌های دیگر ندارم و امیدوارم مسئولان رسیدگی کنند به مسایل.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید