کد خبر : 895934

صحنه‌های مشکوک بازی استقلال – ماشین سازی در برنامه شب‌های فوتبالی و با کارشناسی علی خسروی مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: صحنه‌های مشکوک بازی استقلال - ماشین سازی در برنامه شب‌های فوتبالی و با کارشناسی علی خسروی مورد ارزیابی قرار گرفت.
صحنه های مشکوک بازی استقلال و ماشین سازی + عکس
از جمله صحنه‌های مورد بحث خطای دقایق ابتدایی روزبه چشمی به روی مهاجم تیم ماشین سازی بود که، چون در بیرون از محوطه جریمه رخ داده بود داور به سود تیم میهمان اعلام خطا و ضربه آزاد مستقیم کرد و به روزبه چشمی کارت زرد نشان داد. علی خسروی معتقد بود در این صحنه داور باید به روزبه چشمی کارت قرمز مستقیم را نشان می‌داد چرا که مهاجم ماشین سازی در فرصت آشکار گل با سید حسین حسینی متوقف شد و به واقع خطای روزبه چشمی موقعیت مسلم گل زنی را از تیم میهمان گرفت. داوود رفعتی، رییس دپارتمان کمیته داوران هم با علی خسروی هم عقیده است و در مصاحبه‌ای که با سایت فدراسیون فوتبال داشت اشاره کرد بازیکن شماره ۴ استقلال باید از زمین بازی اخراج می‌شد.
صحنه های مشکوک بازی استقلال و ماشین سازی + عکس
اما دیگر صحنه مورد بحث این بازی جایی بود که مشت توپ از سوی دخسوس موجب شد تا توپ به دست مدافع هم تیمی برخورد کند و در این صحنه استقلالی‌ها می‌گفتند داور باید به سود آن‌ها اعلام پنالتی می‌کرد، اما سید مهدی سید علی دستور به ادامه بازی داد. کنار خط شفر و فرهاد مجیدی بر آشفته شدند و با صدای بلند می‌گفتند پنالتی. اما علی خسروی روی این صحنه اعتقادی به پنالتی ندارد و می‌گوید توپ به دست بازیکن ماشین سازی برخورد کرده است، اما او سریع دست خود را به بالا می‌برد تا توپ به دستش نخورد و اگر زمانی که دست را بالا برده بود توپ به دستش می‌خورد خطای پنالتی رخ می‌داد.
صحنه های مشکوک بازی استقلال و ماشین سازی + عکس
صحنه منجر به فرار مهدی قائدی روی پاس پاتوسی هم به زعم کارشناس داوری کار خوب سعید قاسمی کمک داور اول بازی بوده است. این بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال خاتمه یافت و این نتیجه استقلال را در کورس قهرمانی نگه داشت و قطعا شاگردان شفر بازی‌های باقی مانده را با امیدواری دنبال خواهند کرد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید