کد خبر : 896043

کریس رونالدو، ستاره یوونتوس، در واکنش به شایعات اخیر در مورد احتمال جدایی اش از این باشگاه، اعلام کرد که به احتمال ۱۰۰۰ درصد در تورین خواهد ماند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، یوونتوس امروز در حالی با پیروزی ۲-۱ مقابل فیورنتینا، قهرمانی اش در رقابت‌های این فصل سری آ. را قطعی کرد که چند روز قبل با شکست غیرمنتظره مقابل آژاکس، از دور رقابت‌های لیگ قهرمانان کنار رفت. پس از آن ناکامی، شایعاتی در مورد نارضایتی رونالدو از حضور در یووه و تمایل او برای ترک این باشگاه منتشر شد. اما پس از بازی امشب، این ستاره پرتغالی در گفتگو با خبرنگاران، تاکید کرد که قصد ندارد از یوونتوس جدا شود. او به خبرنگاران گفت:" من در یوونتوس می‌مانم، با احتمال ۱۰۰۰ درصد. به نظر من، اولین فصل بسیار خوبی بود و من به خوبی جا افتادم. ما اسکودتو و سوپرجام را بردیم؛ جام‌هایی که رسیدن به آن‌ها مطمئنا ساده نیست.
رونالدو در یوونتوس ماندنی شد
بعد از بردن لیگ در انگلیس و اسپانیا، اکنون می‌توانم بگویم در ایتالیا هم قهرمان شدم. این برای من مهم بود و خیلی خوشحال هستم. امسال، سال موفقیت آمیزی بود و ما خوشحال هستیم. شما نمی‌توانید همیشه برنده شوید. ما احساس می‌کردیم می‌توانستیم کار‌های بیشتری بکنیم و می‌خواستیم در چمپیونزلیگ هم قهرمان شویم، اما تنها یک تیم می‌تواند قهرمان این رقابت‌ها شود. سال آینده یک صفحه جدید است؛ همه هواداران این جام را می‌خواهند و خودمان هم. این جام مهمی است، اما رسیدن به آن هم دشوار است. "
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید