کد خبر : 896439

مدافع سابق استقلال می‌گوید شفر مدتی است روند ثابتی را در پیش گرفته است، اما در مجموع عملکرد او را در این تیم مثبت ارزیابی می‌کند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از ورزش سه : صادق ورمزیار در مورد عملکرد شفر در یک سال و نیم حضور در استقلال می‌گوید: ببینید شفر به هرحال در یک مقطعی خیلی خوب کمک کرد و توانست استقلال را از بحران خارج کند. او توانست تیم را در یک سیر صعودی بیندازد، ولی بعد از آن روند ثابتی در پیش گرفت که شاید خیلی فوق العاده نبوده است. با این حال شفر مربی خوبی است و در مجموع عملکردش مثبت بوده است. او در مورد انتقاد‌هایی که از مدیرعامل استقلال می‌شود که نتوانست در این فصل یک زمین تمرین مناسب برای تیمش پیدا کند هم گفت: این انتقاد‌ها درست است، ولی الان در فوتبال ما واقعا تیم ملی هم زمین تمرین ندارد. پرسپولیس خیلی خوب توانسته استادیوم کاظمی را راه بیندازد، ولی بقیه تیم‌ها آنقدر حرفه‌ای نیستند و همه مشکل زمین تمرین دارند.
علت اصلی باخت استقلال نبود فرشید باقری بود
مدافع اسبق استقلال در مورد اینکه دیر بخشیده شدن محرومیت فرشید باقری باعث شد او نتواند برابر الهلال بازی کند هم گفت: بابت فرشید باقری شاید بایستی زودتر این جلسه برگزار می‌شد تا سرمایه باشگاه مورد استفاده قرار می‌گرفت. باید فرشید باقری را بر می‌گرداندند و فکر می‌کنم مدیران باشگاه با تصمیم شان خودزنی کردند. ورمزیار در مورد اتهام‌هایی که به او در زمان ریاستش در آکادمی استقلال زده می‌شود هم گفت: در مورد آکادمی صحبت نمی‌کنم، چون ۳ ماه است از استقلال بیرون آمده ام و دلیلی نمی‌بینم در این باره صحبت کنم.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید