شمانیوز

سرمربی ماشین سازی تبریز گفت: بازیکنان جدیدی که امروز به ترکیب اضافه شدند نمره قبولی گرفتند، اما در زدن ضربه آخر کم آوردیم که دلیلش کم تجربگی، استرس و تمرکز است. بازیکن در طول هفته باید تمرکز داشته باشد که متاسفانه بازیکنان ما ندارند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از رکنا: سرمربی ماشین سازی تبریز گفت: بازیکنان جدیدی که امروز به ترکیب اضافه شدند نمره قبولی گرفتند، اما در زدن ضربه آخر کم آوردیم که دلیلش کم تجربگی، استرس و تمرکز است. بازیکن در طول هفته باید تمرکز داشته باشد که متاسفانه بازیکنان ما ندارند.
سرمربی ماشین سازی تبریز: جای خالی 90 حس می‌شود
محمدرضا مهاجری پس از تساوی شاگردان مقابل سایپا در نشست خبری گفت: سایپا در بازی‌های ترکیبی و ارسال از جناحین موفق بوده و معمولاً گل هم زده است، اما ما به ان‌ها فرصتی ندادیم. از طرف ابتدای بازی فرصت خوبی را از دست دادیم. حسرت گل نزدن‌ها به دل‌مان می‌ماند. وقتی مقابل تیمی مانند سایپا در نیمه از موقعیت‌ها را به گل تبدیل نکنید در ادامه به بازیکنان و مربیان تیم فشار وارد می‌شود. خدا را شکر بازی را کنترل کردیم. در دقیقه ۳۰ بازی اتفاقی در محوطه جریمه افتاد که باید فیلم را بازبینی کنم. می‌گویند اگر در بازی گل نزنی گل خواهی خورد، اما ما امروز نه گلی زدیم و نه خدا را شکر گلی دریافت کردیم.
مهاجری درخصوص تغییر در ترکیب این تیم گفت: بازیکنان جدیدی که امروز به ترکیب اضافه شدند نمره قبولی گرفتند، اما در زدن ضربه آخر کم آوردیم که دلیلش کم تجربگی، استرس و تمرکز است. بازیکن در طول هفته باید تمرکز داشته باشد که متاسفانه بازیکنان ما ندارند. جوانی و تجربه در رده‌های بعدی قرار دارند و حرف اول را تمرکز می‌زند.
او افزود: مهدی‌زاده طول زمین سایپا را دوید و نتوانست پاس آخر را به خوبی بدهد. اعتماد به نفس، تمرکز و کیفیت بازیکن خیلی مهم است و از عوامل گلزنی برای هر تیم است که ما در این سه فاکتور ضعف داریم. چند بازیکن اصلی را نداشتیم و وقتی ترکیب تغییر کند باید نظم را حفظ کرد. برای حفظ نظم نباید شعار داد، بلکه باید تاوان داد. امروز بهتر از بازی‌های قبل بودیم. به نظر می‌رسد انگیزه و صرف فعل خواستن در ساق پای بازیکنان جدید بود، اما ظاهراً گل نزدن به امری فراگیر برای تیم ما تبدیل شده است.
وی در پاسخ به این سوال که آیا در هفته‌های آینده دفاع اتوبوسی را کنار می‌گذارید یا خیر، تصریح کرد: همه شما کارشناس هستید. یک صحنه را بیاورید که تیم من دفاع اتوبوسی داشته باشد. اگر اینگونه باشد هیچ وقت مالک توپ نمی‌شویم و موقعیتی خلق نمی‌کنیم. مقابل فولاد و پیکان و استقلال را ببینید چند موقعیت داشتیم. ما دفاع اتوبوسی نداریم و این را می‌توان از نوع فوتبال ما فهمید. ما یک تیم کامل نیستیم و به همین دلیل نتایج خوبی هم کسب نمی‌کنیم. بازیکنی که تلاش می‌کند نیازمند حمایت کادر فنی است. تاجایی که بتوانیم این فضا را فراهم می‌کنیم. باید فصل را تمام کرده و تیم را تکمیل کنیم. برای قوی شدن باید رقابت ایجاد کنیم. بازی‌های خارج از خانه فضای بیشتری در اختیار ما قرار می‌گیرد. ما در شوت‌های آخر و دقت و تمرکز مشکل داریم. دقت لازم را در ضربات آخر نداریم.
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز درخصوص استفاده داوران جوان برای بازی‌های این تیم گفت: حداقل هر ۵ بازی یک بار داور جوان بیاورند برای ما نه اینکه هر هفته از حضور آن‌ها ضربه بخوریم. امروز اهل شاخه ۴ کارته شد و برای بازی بعدی وی را از دست دادیم.
مهاجری درمورد عملکرد سعید مهری، عنوان کرد: هر بازیکنی توانی دارد و ما باید از آن استفاده کنی. مهری شوت‌زن خوبی است. امسال برای اولین بار در لیگ بازی می‌کند و پیشرفت خیلی خوبی داشت. او استعداد زیادی دارد و باید مسیرش را کنترل کند تا به موفقیت‌های بیشتری برسد.
وی درخصوص برنامه ۹۰ اظهار داشت: آنم آرزوست! ماهیت برنامه ۹۰ یک برنامه چالشی است. من به عنوان مربی مورد نقد قرار می‌گرفتم. همه حواسشان را جمع می‌کردند تا اشتباه نکنند. جالی خالی ۹۰ حس می‌شود. امیدوارم سرمایه‌ای که ما در ۲۰ سال داشتیم برگردد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied