کد خبر : 897717

هواداران تیم فوتبال پرسپولیس از صحبت‌های مطرح شده توسط سردار آزمون به شدت شاکی و ناراحت هستند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبرورزشی: هواداران پرپسولیس معتقدند مهاجم تیم ملی حق نداشته با حرف‌هایش، میان طرفداران این باشگاه و تیم ملی، شکاف ایجاد کند.
عصبانیت شدید سرخپوشان از حرف و رفتار‌های سردار
ماجرا از یک مصاحبه شروع شد. سردار که در تیم فوتبال زنیت روسیه توپ می‌زند، مصاحبه‌ای با Raw Talk داشت . او در بخشی از صحبت‌هایش، به موضوع ناراحتی خود بابت جدایی کارلوس کی‌روش از تیم ملی اشاره کرد و گفت: «صد درصد از رفتن کی‌روش ناراحت بودم، چون او نسل جوانی را در تیم ملی راه انداخت که در این نسل جوان من، علیرضا جهانبخش، میلاد محمدی، سعید عزت‌اللهی، علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، مهدی طارمی و خیلی‌های دیگری هم به تیم ملی آمدند. این کار، خدمت بزرگی به تیم ملی ایران بود، ولی مربی‌های قبلی این‌گونه نبودند. امیدوارم کی‌روش در کلمبیا عملکرد خوبی داشته باشد. مردم ایران او را همیشه دوست خواهند داشت جز یک تیم!»
این‌طور از حرف‌های او استنباط می‌شد که منظورش از مربیان دیگر، شخص برانکو است و منظورش از خوشحالی یک تیم بابت جدایی کی‌روش، پرسپولیسی‌ها.
از این رو، هواداران پرسپولیس که دل خوشی از سردار آزمون ندارند، انتقادات شدیدی را به این بازیکن ملی‌پوش وارد کردند و معتقد بودند این بازیکن نباید باعث تفرقه بین تماشاگران ایرانی شود. سال قبل، برانکو ایوانکوویچ در جریان درگیری‌های رسانه‌ای با کارلوس کی‌روش، به انتقاد از عملکرد مهاجمان تیم ملی پرداخت و معتقد بود کی‌روش همه قضایا را یک طرفه به سود خودش می‌داند در حالی که خط حمله تیم ملی نیز، چندان قدرتمند نیست، اما در پاسخ به آن ادعا، خلیل آزمون پدر سردار آزمون چند پیامک خاص برای برانکو ارسال کرد که این موضوع نیز، مثل یک بمب خبری در فضای فوتبال منفجر شد.
از آن به بعد رابطه آزمون و برانکو به شدت رو به تیرگی گذاشت تا جایی که شایعه شده بود برای دیدار تراکتورسازی مقابل پرسپولیس، تعدادی تماشاگر از بندر ترکمن برای حمایت از تراکتورسازی راهی تبریز شدند تا از این تیم برابر پرسپولیس حمایت کنند. این شرایط در آینده می‌تواند اتفاقات عجیب‌تری را در پی داشته باشد. فعلاً انتقاد پرسپولیسی‌ها از محبوب‌ترین بازیکن کارلوس کی‌روش به اوج خود رسیده است.
جالب اینکه در فصل سیزدهم و هنگامی که علی دایی هدایت پرسپولیس را برعهده داشت، سردار که گفته می‌شد به پرسپولیس می‌پیوندد، با پیراهن این تیم چند روزی در محل تمرین سرخپوشان تهرانی حاضر شد و به کار زیر نظر دایی پرداخت. او بعد از تمرین نیز، از افتخار پوشیدن پیراهن پرسپولیس و علاقه اش به دایی صحبت کرد آن هم در حالی که سپاهانی‌ها می‌گفتند با این باشگاه اصفهانی قرارداد دارد و حق نداشته در تمرین تیم دیگری حاضر شود. حالا جنگ طرفین به روز‌های عجیبی رسیده است.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید