کد خبر : 898380

مدیر باشگاه بروخه بلژیک تاکید کرد که این باشگاه به دنبال خرید یک مهاجم است. او همچنین عنوان کرد باشگاه برای جذب کاوه رضایی بیش از حد هزینه صرف کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از اخبار فوتبال بلژیک، کلوپ بروخه به دنبال خرید یک مهاجم گلزن است. ونسان مانارت، مدیر بروخه با اعلام این موضوع اعتراف کرد که باشگاه برای جذب کاوه رضایی بیش از اندازه هزینه کرده است.
کاوه رضایی اولین بمب استقلال در پایان فصل !؟
او درباره موضوع خرید کاوه رضایی از شارلوا، گفت‌: ما با پنج میلیون یورو که مبلغ زیادی بود، برای جذب کاوه رضایی اقدام کردیم که به نظرم هزینه زیادی بود. من به رضایی برای فصل بعد اعتقاد دارم، ولی نباید بی محابا هزینه کرد و خرید‌های گران و بدون بررسی کامل انجام دهیم. امیدوارم بتوانیم در ادامه بازیکن دیگری را در خط حمله در اختیار داشته باشیم.
کاوه رضایی در تیم شارلوا روز‌های خوبی را پشت سر گذاشت و با عملکرد خوب خود باعث شد باشگاه بروخه یکی از مطرح‌ترین تیم‌های بلژیک خواهان جذب این بازیکن شود و رضایی را با پنج میلیون یورو به خدمت گرفته است که البته این مهاجم ایرانی چندان در تیم جدید خود موفق ظاهر نشده است و تنها یک گل به ثمر رساند.
باید دید ایا کاوه رضایی به لیگ ایران برخواهد گشت و با استقلال قرارداد امضا می کند یا خیر ؟! فرهاد مجیدی می تواند یکی از اصلی ترین دلایل بازگشت کاوه رضایی به استقلال باشد
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید