کد خبر : 898387

سرخپوشان پایتخت در دیدار‌های اخیر خود عملکرد و کارنامه عجیبی بر جای گذاشته اند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از خبرورزشی، از فروردین ماه سال ۱۳۹۴ که برانکو ایوانکوویچ هدایت پرسپولیس را برعهده گرفته تا امروز، هرگز شاهد افول سرخپوشان برای مدت طولانی نبودیم، اما حالا ۶ بازی است که آن‌ها رنگ برد را ندیده اند.
امار ضعیف و نگران کننده پرسپولیس در 6 بازی اخبر
از تعداد ۶ دیدار گذشته، ۴ بازی در لیگ برتر مقابل ذوب آهن و سپاهان اصفهان و همچنین تراکتورسازی و ماشین سازی تبریز و ۲ دیدار در لیگ قهرمانان آسیا برابر الاهلی عربستان و پاختاکور ازبکستان برای سرخپوشان رقم خورد که حاصل آن ۴ تساوی در لیگ داخلی و ۲ شکست در آسیا بود. سرخ‌های پایتخت در این بازی‌ها تنها موفق به رقم زدن ۳ گل شدند، اما ۵ گل دریافت کردند که آمار خوبی به نظر نمی‌رسد.
این اولین بار است که پرسپولیس با هدایت برانکو در ۶ بازی گذشته خود نمی‌تواند حتی به یک پیروزی خفیف برسد و این شرایط، هواداران را حسابی عصبانی کرده است. آن‌ها در همین بازی ها، شانس قهرمانی خود در لیگ برتر را در بحراتی‌ترین وضع موجود می‌بینند و شانس صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا را از دست داده اند.
شاید زمان آن فرا رسیده که برانکو اقدام به ایجاد تغییرات تاکتیکی بزرگی در تیمش کند تا حداقل قهرمانی در لیگ برتر را از دست ندهد. آن‌ها در صورت شکست مقابل پارس جنوبی در هوای گرم جم، جام را به سپاهان تعارف می‌زنند و خودشان از مسیر قهرمانی خارج خواهند شد آن هم در شرایطی که ۳ امتیاز بیشتر از حریف اصفهانی در کارنامه دارند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید