شمانیوز

پیشکسوت پرسپولیس به صحبت‌های مجیدی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از طرفداری: واکنش‌های سرخپوشان نسبت به پست اینستاگرامی فرهاد مجیدی هم چنان ادامه دارد.
واکنش تند مهرداد میناوند به اظهارات مجیدی + عکس
صبح امروز، فرهاد مجیدی با انتشار پست‌هایی در صفحه رسمی اش در اینستاگرامی، قهرمانی پرسپولیس را منوط به حمایت وزیر ورزش و جوانان دانست. او البته در پست دیگری اتهامش را به سمت معاون وزیر امور خارجه گرفت. او دیشب نیز قهرمان نشدن استقلال را به خاطر کثیف بودن فوتبال ایران قلمداد کرد. این پست‌ها و صحبت‌های مجیدی با واکنش تند پرسپولیسی‌ها رو به رو شد. در آخرین واکنش، مهرداد میناوند با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نوشت: فرهاد مجیدی گفته علاوه بر فدراسیون، وزیر و معاون وزیر آرزو دارند پرسپولیس قهرمان شود. همین حرف را یک عضو کادر فنی استقلال هم به نوعی دیگر زده و قبلا هم قلعه نوعی و کی روش و مدیریت سپاهان و زنوزی و خلاصه نیمی از لیگ به نوعی دیگر زدند، اما نتیجه چه شد؟! جز اینکه هیج مقامی در باشگاه جواب شان را نداد و در فدراسیون هم نشستند و زل زدند به این حجم از اتهامات، اتفاق دیگری رخ داد؟
البته مجیدی گفته سوتفاهم شده و شخصا شاهد تلاش سلطانی فر و داورزنی برای حل مشکلات استقلال بوده. خب معلوم است تیمی که این همه هزینه وحشتناک می‌کند و مثل آب خوردن خارجی عوض کرده و سه چهار جین بازیکن در یک فصل می‌خرد حمایت می‌شود.
درباره اینکه مجیدی گفته منظورش ابراز علاقه عراقچی معاون وزیر امور خارجه و تاثیر آن روی داوری بوده هم چه باید گفت: جز اینکه هزار و یک مصاحبه را ردیف کرد از مقامات سیاسی که گفته اند علاقه‌مند به چه تیمی بوده یا نبوده اند.
آقای مجیدی؛ شما که با احمدی نژاد فوتسال بازی می‌کردی لابد خوب یادت هست رییس جمهور وقت عاشق استقلال بود و دست بر قضا مدام در حال تغییر مدیران پرسپولیس در وسط فصل و همان تغییرات عامل قهرمان نشدن تیم دنیزلی و همان تنش‌های تلاش برای اخراج رویانیان منجر به قهرمان نشدن تیم دایی شد و خلاصه خیلی‌ها می‌دانند مثلا خاتمی پرسپولیسی بود و روحانی استقلالی یا مرحوم سید احمد خمینی شاهینی و پرسپولیسی و فرزند و نوه هایش استقلالی دو اتیشه هستند و آن را فریاد هم می‌زنند. اینکه عراقچی معاون یک وزارتخانه گفته من دوست دارم پرسپولیس قهرمان شود ربطی هم دارد به اینکه در طول فصل پرسپولیس طبق اسناد موجود بیشترین ضرر را از داوری دیده و در جمع مدعیان کمترین سود را از اشتباه داوری برده؟ جدولی که برنامه نود این فصل اخرین بار از سود و ضرر تیم‌ها از داوری‌ها منتشر کرد را بخوان و اشتباهات هفته‌های اخیر که نود پخش نمی‌شود را هم از فوتبال برتر یا شب‌های فوتبالی به آن اضافه کن. نتیجه اش می‌شود اینکه؛ برانکو و تیمش با این حجم از لطمه داوری شاهکار کرده اند که هنوز هم صدر هستند.
راستی؛ فقط درباره سلطانی فر و داورزنی گفتی سوتفاهم شده. درباره فدراسیون چطور؟ آرزوی فدراسیون است که پرسپولیس قهرمان شود؟ یا که. چقدر زور داره هت تریک قهرمانی. خیلی زور داره❤️❤️❤️❤️❤️❤️و به امید قهرمانى تیم اول آسیا#میناوند#مهردادمیناوند #هتریک_قهرمانی#حمایت_تا_قهرمانی
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied