کد خبر : 898868

سپاهان به عنوان یکی از دو تیمی که شانس قهرمانی دارد در هفته آخر به مصاف استقلال خوزستان می‌رود.

سپاهان اصفهان- استقلال خوزستان: پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ساعت ۲۱:۳۰ ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان داور: کوپال ناظمی کمک‌ها: محمد راهی - امیرمحمد داودزاده کمک داوران اضافی: شاهو اصلانی - سیدمهدی مرجانزاده داور چهارم: قهرمان نجفی ناظر: محمود رفیعی
به گزارش شمانیوز به نقل از نود، لیگ هجدهم به ایستگاه آخر خود رسید و قهرمان لیگ از بین دو تیم پرسپولیس و سپاهان مشخص خواهد شد. سپاهان پس از چند فصل ناکامی، در این دوره چهره درخشانی از خود به جای گذاشت و در هفته ماقبل آخر لیگ، با ۳ امتیاز فاصله با صدر جدول در رده دوم قرار دارد. این تیم این فرصت را دارد که در صورت شکست پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم و پیروزی برابر استقلال خوزستان به دلیل تفاضل گل بهتر برای ششمین بار قهرمان لیگ شود. هرچند که از نظر احتمال ریاضی شانس کمی می‌توان برای بروز چنین اتفاقی می‌توان قائل شد، ولی مرور تاریخ لیگ برتر نشان داده که چندین بار در چنین مواردی در هفته آخر، قهرمان لیگ عوض شده است. همین مساله باعث شده تا سپاهان به عنوان پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر و امیر قلعه نویی به عنوان پرافتخارترین مربی تاریخ این مسابقات، به کسب ششمین عنوان قهرمانی خود امیدوار باشند.
پیش بازی سپاهان و استقلال خوزستان 26 اردیبهشت
حریف سپاهان، استقلال خوزستان است که سقوطش به لیگ یک مسجل شده است. این تیم سابقه قهرمانی در لیگ پانزدهم را دارد و برای اعاده حیثیت پا به این میدان خواهد گذاشت. استقلال خوزستان در ۴ تقابل اخیر مقابل سپاهان بازنده نبوده است. امیر قلعه‌نویی سرمربی سپاهان نیز در ۵ مصاف گذشته برابر استقلال خوزستان تنها به یک پیروزی رسیده است.
استقلال خوزستان موفق به کلین‌شیت برابر سپاهان نشده و سپاهان با ۴۴ گل زده بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید