کد خبر : 898874

پرسپولیس در آخرین هفته لیگ هجدهم در جم به مصاف پارس جنوبی می‌رود تا تکلیف قهرمانی این تیم مشخص شود.

پارس جنوبی جم-پرسپولیس: پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ساعت ۲۱:۳۰ ورزشگاه تختی جم داور: اشکان خورشیدی، کمک‌ها: علیرضا ایلدروم - مهدی عالیقدر کمک داوران اضافی: سیدعلی میرغفاری - محمدحسین ترابیان داور چهارم: حسن انتظاری ناظر: مسعود عنایت
به گزارش شمانیوز به نقل از نود، هجدهمین دوره لیگ برتر، پنجشنبه شب با برگزاری ۸ دیدار هم‌زمان به پایان خواهد رسید و در یکی از مهم‌ترین دیدار‌های این هفته در جم، پرسپولیس به مصاف پارس جنوبی می‌رود. پرسپولیس در صورت کسب یک امتیاز به سومین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر دست می‌یابد. این تیم که عنوان پرافتخارترین تیم ادوار لیگ را در اختیار دارد با این قهرمانی این عنوان را در لیگ برتر نیز می‌تواند به دست آورد. مدافع عنوان قهرمانی تنها در شرایطی جام را از دست خواهد داد که در جم دست خالی میدان را ترک کند و سپاهان در اصفهان استقلال خوزستان را شکست دهد. پرسپولیس که در این فصل، رکورد کمترین باخت در یک فصل را در تاریخ لیگ برتر از خود به جای گذاشته است احتیاج به یک بازی بدون شکست دیگر دارد. علیرضا بیرانوند که رکورددار کلین‌شیت در این فصل است با یک بار دیگر بسته نگه داشتن دروازه خود پرسپولیس را به دوازدهمین قهرمانی ادوار لیگ ایران می‌رساند. پرسپولیس با ۸ گل خورده بهترین خط دفاع بازی‌های خارج از خانه را دارد.
پیش بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم
پرسپولیس در حساس‌ترین مقطع فصل، از روز‌های خوب خود فاصله گرفته و در ۴ بازی گذشته به تساوی رسیده است. از آخرین پیروزی این تیم در لیگ و آسیا ۳۳ روز می‌گذرد. پارس جنوبی حریف سرخپوشان که در تعیین قهرمان لیگ نقش خواهد داشت در رتبه دوازدهم جدول جای دارد. این تیم در ۱۱ بازی قبلی خود تنها یک برد بدست آورده است و کلاً نیم فصل دوم خوبی را پشت سر نگذاشته است. نماینده استان بوشهر در ۹ دیدار که با ۵ تیم بالای جدول داشته تنها ۶ امتیاز کسب کرده است. پارس جنوبی پایین‌ترین تیم جدول است که سرمربی خود را حفظ کرده است. هدایت پارس جنوبی بر عهده مهدی تارتار است که در ۷ تقابل قبلی برابر پرسپولیس تنها یک پیروزی داشته است.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید