کد خبر : 899161

باشگاه استقلال تهران بلافاصله پس از اتمام مسابقات لیگ برتر فعالیت‌های خود را در فصل نقل‌وانتقالات آغاز کرده و از همین رو شاهد حضور بازیکنان مختلفی در ساختمان این باشگاه هستیم.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از جام نیوز: باشگاه استقلال تهران بلافاصله پس از اتمام مسابقات لیگ برتر فعالیت‌های خود را در فصل نقل‌وانتقالات آغاز کرده و از همین رو شاهد حضور بازیکنان مختلفی در ساختمان این باشگاه هستیم.
اولین خرید استقلال نیامده کری‌خوانی‌هایش را آغاز کرد! + عکس
پیمان رنجبری، مهاجم گل‌گهر سیرجان که توانسته عنوان آقای گلی لیگ دسته یک را به دست بیاورد نخستین بازیکنی بود که پایش به باشگاه استقلال باز شد و انتظار می‌رود که او نخستین خرید مجیدی برای فصل بعد باشد. این بازیکن در آخرین مصاحبه خود صحبت‌های جالبی را در خصوص پیشنهاد استقلال بیان می‌کند: من مذاکرات کوتاهی با باشگاه استقلال داشتم و صحبت‌های اولیه را انجام دادیم، اما قراردادی نبسته‌ایم. قرارداد من با باشگاه گل‌گهر تمام شده است. صحبت‌هایی برای تمدید قرارداد انجام داده‌ایم، اما در ۱۰ روز آینده وضعیتم مشخص می‌شود.
اولین خرید استقلال نیامده کری‌خوانی‌هایش را آغاز کرد! + عکس
وی همچنین درخصوص انگیزه‌هایش را مورد فصل بعد می‌گوید: باید در مسابقات حاضر شوید و آنجا مشخص می‌شود که می‌توانید یا نمی‌توانید. مسلماً هر بازیکنی استعداد‌هایی دارد که آن‌ها را ارائه می‌دهد. من می‌توانم با آقای گل‌های لیگ برتر رقابت کنم، اما از الان صحبت آن را نمی‌کنم. دوست دارم در مسابقات قرار بگیرم و آنجا مشخص کنم. می‌توانم با بازیکنانی مانند کی‌روش و لوسیانو پریرا رقابت کنم. این را در خودم می‌بینم که بتوانم این رقابت را داشته باشم و ان‌شاءالله در بازی‌ها مشخص می‌شود.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید