کد خبر : 899273

پرسپولیسی‌ها در آخرین دیدارشان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با دو گل ترابی و علیپور مقابل السد به پیروزی دست یافتند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از جام نیوز: پرسپولیسی‌ها در آخرین دیدارشان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با دو گل ترابی و علیپور مقابل السد به پیروزی دست یافتند. تا آخرین مسابقه رسمی ژاوی فوق‌ستاره فوتبال جهان با شکست همراه باشد.
خبر بد برای پرسپولیس در آستانه دیدار با سپاهان + عکس
پرسپولیس با این پیروزی امید را در دل هواداران برای ادامه مسابقات پیش رو بیشتر کرد و کام طرفداران این تیم شیرین شد، ولی خبر بدی که این وسط تا حدودی پرفسور پرسپولیسی‌ها و هواداران این تیم را نگران کرد مصدومیت شایان مصلح در نیمه اول بود که جای خود را در نیمه دوم به محمد نادری داد. گفتنی است در صحنه‌های پایانی بازی نیز شایان مصلح لنگ‌لنگان از روی نیمکت به سمت رختکن رفت تا حضورش در دیدار مقابل سپاهان در نیمه‌نهایی جام حذفی در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.
خبر بد برای پرسپولیس در آستانه دیدار با سپاهان + عکس
این در حالی است که از طرفی دیگر طبق اخباری که از باشگاه پرسپولیس به گوش می‌رسد سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیسی‌ها و کلیدی‌ترین بازیکن سرخپوشان نیز به دلیل مصدومیت در حین گرم کردن پیش از دیدار السد نماینده قطر، مصدوم شده و از لیست پرسپولیسی‌ها کنار گذاشته شد تا این خبر نیز برای هواداران پیش از دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان نگران کننده و خطرناک توصیف شود.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید