کد خبر : 899386

هواداران سپاهان با انتشار مصاحبه شجاع ادعا کردند هر طور شده کمیته اخلاق باید خلیل‌زاده را مثل یزدانی محروم کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی، بعد از اتمام بازی پرسپولیس و سپاهان در دور برگشت لیگ برتر که با تساوی بدون گل به پایان رسید سیاوش یزدانی مدافع سپاهان با انتقاد از رفتار هواداران پرسپولیس گفت: «بهتر است پرسپولیسی‌ها برای بازی نیمه‌نهایی جام حذفی به اصفهان نیایند، چون در صورت انجام این کار عواقب حضور آن‌ها پای خودشان خواهد بود.» بعد از این مصاحبه تند کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تا اطلاع ثانوی این بازیکن را از حضور در میادین محروم کرد.
شجاع خلیل زاده باید محروم شود !
اما دوشنبه شب بعد از پایان بازی پرسپولیس و السد، شجاع خلیل‌زاده در خصوص بازی نیمه‌نهایی جام حذفی مقابل سپاهان در اصفهان گفت: «در این چند سالی که با تیم‌های مختلف به اصفهان می‌روم چیزی جز فحش دادن از هواداران سپاهان نشنیدم و آن‌ها فقط فحاشی می‌کنند.
اصفهان مردم فوق‌العاده شریف و خوبی دارد. خاطرات خوبی در این شهر دارم، ولی هواداران سپاهان هیچ وقت رفتار خوبی نداشتند و فحاشی می‌کنند.» از همین رو از دیروز هواداران سپاهان با انتشار مصاحبه شجاع ادعا کردند هر طور شده کمیته اخلاق باید خلیل‌زاده را مثل یزدانی محروم کند، چون مدافع پرسپولیس به هواداران سپاهان توهین کرد. از طرفی دیگر بعد از این اتفاق هواداران پرسپولیس با دفاع از مدافع تیم‌شان مدعی شدند شجاع حرف بدی نزده و به هیچ عنوان نباید محروم شود.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید