کد خبر : 899520

یکی از تیم‌های اروپایی به دنبال جذب دو ستاره تاثیرگذار پرسپولیس است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از جام نیوز: بدون شک یکی از دلایل اصلی موفقیت پرسپولیس تهران در طول چند فصل گذشته ثبات این تیم چه بر روی نیمکت و کادر فنی چه از نظر حفظ بازیکنان و هماهنگی آن‌ها با یکدیگر بوده است، اما گویا این تیم اکنون در حال فروپاشی است و در آینده‌ای نزدیک شاهد جدایی چند ستارۀ سرخ‌پوشان خواهیم بود.
دو فوق‌ستاره پرسپولیس در راه اروپا + عکس
بازیکنان خارجی مانند بشار رسن به دلیل نوسانات ارز در حال جدایی هستند و از طرف دیگر هم یکی از تیم‌های بلژیکی عزم خود را جزم کرده است تا علیرضا بیرانوند و علی علیپور ا. به خدمت بگیرد. مطمئناً جدایی بیرانوند و علیپور که از بازیکنان بسیار تاثیرگذار و انکارناپذیر ترکیب برانکو ایوانکوویچ هستند ضربه‌ای سنگین را بر پیکرۀ قهرمان ایران وارد خواهد آورد.
دو فوق‌ستاره پرسپولیس در راه اروپا + عکس
هر بازیکن ایرانی آرزو دارد در اروپا توپ بزند پس این احتمال می‌رود که ستاره‌های پرسپولیس نیز برای حضور در اروپا از این تیم جدا شوند. در گذشته هم شاهد این اتفاق بوده‌ایم، اما این‌بار پر کردن جای خالی بیرانوند و علیپور که از مهره‌های محبوب سرمربی کروات هستند کاری بسیار دشوار خواهد بود و باید دید که ایوانکوویچ از عهده این مهم هم برخواهد آمد یا خیر.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید