کد خبر : 899759

مدافع تیم ماشین‌سازی گفت: من قبلاً در پرسپولیس زمان دنیزلی بازی کردم و حتی در بازی افتتاحیه ورزشگاه غدیر به علی کریمی پاس گل داده‌ام.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع تیم ماشین‌سازی که گفته می‌شود از پرسپولیس پیشنهاد دارد در این رابطه با خبر‌ورزشی حرف زد.
واکنش جالب کنعانی زادگان به بازگشت به پرسپولیس
* عملکرد ماشین‌سازی در لیگی که گذشت قابل قبول بود؟ با بودجه کمی که داشتیم فکر می‌کنم خوب کار کردیم. با آقافیروز و در ادامه رضا مهاجری کار کردیم و انصافاً به گواه کارشناسان هم فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم. خط دفاعی‌مان خیلی قوی بود و ایستادگی خوبی حتی مقابل تیم‌های بزرگ داشتیم.
* به تیم‌تان به جهت مساوی‌های فراوان لقب سلطان تساوی‌ها را داده‌اند! تعداد بازی‌ها و فشاری که به تیم ما و بازیکنان وارد می‌شد واقعاً بالا بود. تیم ما جوان‌های زیادی را معرفی کرد و به نظرم به جای لقب سلطان مساوی باید لقب تیم بازیکن‌ساز را به ماشین‌سازی داد.
* حرف‌ها و خبر‌هایی که در مورد حضور تو در پرسپولیس مطرح می‌شود صحت دارد؟ مدافعان پرسپولیس واقعاً بازیکنان باکیفیتی هستند و من برای آن‌ها احترام زیادی قائل هستم. با مدیر برنامه‌هایم از طرف چند تیم صحبت شده، اما من هم حرف حضورم در تیم پرسپولیس و چند تیم دیگر را فعلاً در فضای مجازی دیده‌ام با این وجود اصلاً نمی‌توانم این نکته را انکار کنم که به بازی در تیم‌های بزرگ تمایل دارم. من قبلاً در پرسپولیس زمان دنیزلی بازی کردم و حتی در بازی افتتاحیه ورزشگاه غدیر به علی کریمی پاس گل داده‌ام.
* انگار به تیم پدیده که تحت نظر یحیی گل‌محمدی کار می‌کند خوب گل می‌زنی؟ من امسال سه گل در لیگ زدم که دو گل آن در بازی‌های رفت و برگشت مقابل پدیده بود. بالاخره قسمت بود به پدیده گل بزنم.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید