کد خبر : 899870

در حالی که گفته می‌شود باشگاه استقلال حضوری پررنگ را در بازار نقل و انتقالات خواهد داشت، خبری شوکه کننده از وضعیت این باشگاه منتشر شد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از رکنا: بر اساس اعلام باشگاه استقلال تهران، آن‌ها تا ۲ روز آینده رسماً سرمربی جدید خود را معرفی خواهند کرد و به دنبال آن، به سراغ گزینه‌های نقل و انتقالاتی‌شان خواهند رفت تا بتوانند قدرت تیم خود را باز هم افزایش بدهند و وضعیت ایده‌آل هواداران را در تیم خود ایجاد نمایند.
خبری شوکه کننده از باشگاه استقلال!
یکی دیگر از دغدغه‌های بزرگ باشگاه استقلال، تمدید قرارداد بازیکنانی است که به زودی مدت اعتبار قراردادشان به پایان خواهد رسید که این مسئله نیز برای آبی‌های تهران با پرشمار شدن تعداد این بازیکنان حسابی دردسرساز شده است و اتاق فکر آبی‌ها را وادار به تسلیم شدن کرده است. از گزینۀ ایتالیایی حضور در باشگاه استقلال و ستاره‌های نقل و انتقالاتی و ... که بگذریم، متوجه آن خواهیم شد که آبی‌های تهران اصلاً هیچ پولی را در اختیار ندارند که بتوانند از پس یکی از برنامه‌های خود بربیایند و با شاهکار‌هایی که مدیران قبلی از خود به جای گذاشته‌اند، رسماً باید گفت که خزانۀ باشگاه خالی است و هیچ بودجه‌ای برای خرید و یا حضور در بازار نقل و انتقالات وجود ندارد، مگر آنکه استقلال بخواهد درخواست کمک اضطراری به وزارت ورزش بدهد. وزارت ورزش نیز با توجه به حملات استقلال علیه خود و همچنین برباد دادن میلیادر‌ها تومان و در ابهام قرار دادن بودجۀ باشگاه، به نظر نمی‌رسد که به این سادگی‌ها بودجه‌ای را در اختیار باشگاه استقلال قرار بدهد و از مدت‌ها پیش آبی‌ها پول اسپانسر را پیش‌خور کرده‌اند و باید گفت که از بخش اسپانسرینگ نیز استقلال امیدی به کسب پول ندارد و این در حالی است که به طور دائم شایعات نقل و انتقالات پیرامون این باشگاه شنیده می‌شود و آبی‌ها به دنبال جذب سرمربی گران‌قیمت خارجی هستند! ادعایی که خیلی با وضعیت امروزشان همخوانی ندارد و به نظر می‌رسد در این میان باشگاه استقلال در حال بازی با افکار عمومی است.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید