`
شمانیوز
شما نیوز

تصاویر عجیب مهراب قاسمخانی

مهراب قاسمخانی که در این چند ماه یکی از سلبریتی های پر حاشیه در اینستاگرام شده با انتشار تصاویر جدید از خونه تکونی منزلش به شایعات اخیرش دامن زده است .

به گزارش پایگاه خبری رصد ورزشی: مهراب قاسمخانی اولین بار با انتشار عکسی از خودش کنار مارال فرجاد باعث بوجود آمدن شایعه رابطه اش با این خانم بازیگر شد. تبریک تولد صمیمی پیمان برادر مهراب قاسمخانی به همراه میترا همسر دومش به مارال فرجاد بیشتر باعث دامن زدن به شایعه رابطه مهراب قاسمخانی با مارال فرجاد شد. همچنین سفر پیمان برادر مهراب قاسمخانی  به همراه میترا همسرش و مارال فرجاد به اسپانیا شک بسیاری از کاربران را به یقین تبدیل کرده که مهراب قاسمخانی و مارال فرجاد باهم ازدواج کرده اند.

 

مهراب قاسمخانی

بیوگرافی مهراب قاسم‌ خانی 

مهراب قاسم‌ خانی متولد 16 آذر 1350 در تهران، نویسنده است. فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس نقاشی است، یک برادر بنام پیمان دارد که او هم نویسنده است، دوبار ازدواج کرده، او مهران مدیری را به دورهمی آورد اما خودش اخراج شد.او تجربه بازی کوتاهی در خوب ، بد جلف را نیز دارد.

قبل از کنکور دوست داشتم رئیس باغ وحش شوم اما بعد سه بار کنکور دامپزشکی که قبول نشدم کنکور هنر دادم، چون نقاشی ام خوب بود، در دانشگاه همشه معدل بالای 19 – 18 داشتم و در کنکور فوق لیسانس نفر پنجم، ششم شدم.

این را جایی نگفته بودم همین الان هم اگر پیشنهاد شود، نویسندگی را کنار می گذارم و رئیس باغ وحش می شوم.

به خاطر علاقه ای که به سینما داشتم، رفتم و دوره فیلمنامه نویسی را در مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی گذراندم بعد از این دوره بود که نویسندگی برایم شکل جدی پیدا کرد.

مهراب قاسمخانی

پس از پاورچین به همراه برادرش مجموعه کمربندها را ببندیم سال 83 را کار کرد سپس در پاییز 84 فیلمنامه نویس شب های برره مهران مدیری شد و سال 85 باغ مظفر را تمام کرد.

سپس مرد هزار چهره و پاییز 88 سریال مسافران رامبد جوان را نوشت، از موفق ترین کارهای وی می توان به سریال ساختمان پزشکان سروش صحت در سال 90 و سریال پژمان در سال 92 اشاره کرد.

 فیلم سن پطرزبورگ سال 88 ، دزد و پلیس سال 91 را نیز در کارنامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید