`
شمانیوز
شما نیوز

لباس متفاوت لیلا بلوکات + عکس ها

رکنا: لیلا بلوکات عکس خود را با استایل عجیب و گنگستری اش در فضای مجازی منتشر شد.

لباس متفاوت لیلا بلوکات + عکس ها

به گزارش رکنا ، لیلا بلوکات مؤسس خیریه مهر لیلاست. لیلا بلوکات متولد پاییز 1360 در تهران است. لیلا بلوکات در سریال یوسف پیامبر ایفای نقش کرد. به تازگی لیلا بلوکات در سریال «از سرنوشت» ایفای نقش کرده بود.  لیلا بلوکات عکس جدیدی را منتشر کرد.

لیلا بلوکات عکس جدیدی را با اسستایل گاگستری اش در فضای مجازی منتشر کرد. شلوار با زاپ های توری ، کلاه و لباس کوتاهش اعجب همه مخطبان را به همراه داشت.

لیلا بلوکات بسیار زیاد اهل انتشار پست و استوری های مختلف است اما عموما هنرمندی کم حاشیه می باشد. خانم بازیگر عاشق ژست های «مثلا حواسم نیست» و سلفی در آینه آسانسور است و به تازگی هم استایل های پاییزه جذابی را از خود نشان می دهد.

در ادامه تصاویری از این هنرمند عزیز را در جشنواره بزرگ سینما مشاهده می کنید که با عینک لیمویی اش بسیار خفن تر شده!

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات دستش در کار خیر است و مشخص است که وضعیت مالی خوبی هم دارد.

پست های غمگین لیلا بلوکات

اما خانم بازیگر متن های غمگینی در اینستاگرام خود می گذارد که اغلب برای کاربران هم جای سوال است که با وجود شرایط خوب به چه دلیل باز هم انقدر دپرس است و فاز غمگین دارد!

وی چند روز پیش هم با انتشار تصویری از خود نوشت: آقای حافظ!

مگه شما نگفتی:

دائما یکسان نباشد حال دوران

پس چی شد؟

لیلا بلوکات

زندگی شخصی لیلا بلوکات:

لیلا بلوکات متولد 4 آذر 1361 در تهران  بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. بلوکات در رشته کارشناسی فرش تحصیل کرده است. او مجرد هست و دو خواهر و یک برادر دارد هم اکنون ساکن اقدسیه است.

لیلا بلوکات در یکی از مصاحبه هایش گفته بود من عاشق خانواده ام هستم. رابطه ام با اعضای خانواده ام بسیار صمیمی و نزدیک است.

 

لیلا بلوکات

خواهرهای لیلا بلوکات

یکی از خواهرهایم نوشا نام دارد که ازدواج نموده است و رشته تحصیلی اش مهندس برق و الکترونیک بوده و رادمان خواهرزاده عزیزم، فرزند نوشاست. خواهر کوچکترم میترا نام دارد که مدیریت ایرانگردی و جهان گردی خوانده است و یک برادر هم دارم که نقشه کشی صنعتی خوانده است.

در ادامه تصویر لیلا به همراه خواهرش را مشاهده می کنید که شباهت زیاد آن ها متعجب کننده است.

لیلا بلوکات

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied