شمانیوز
شما نیوز

حمله با نارنجک به اتوبوس بازیکنان پرسپولیس + عکس و فیلم

چند ساعت قبل از شروع بازی پرسپولیس و ذوب آهن ۴ موتورسوار با نارنجک به اتوبوس پرسپولیس حمله کردند. در زیر فیلمی از پرتاب نارنجک به اتوبوس بازیکنان پرسپولیس را مشاهده می کنید.

به گزارش شمانیوز، چند ساعت قبل از شروع بازی پرسپولیس و ذوب آهن ۴ موتورسوار با نارنجک به اتوبوس پرسپولیس حمله کردند. در زیر فیلمی از پرتاب نارنجک به اتوبوس بازیکنان پرسپولیس را مشاهده می کنید.

 

 

 وی با بیان اینکه در کمتر از چند ساعت دو عامل انجام این تخلف شناسایی و دستگیر و به صورت ویژه و خارج از نوبت در شعبه ۱۰۱ کیفری ۲ پرونده تشکیل و جلسه رسیدگی آغاز شد، ابراز داشت: با توجه به حساسیت موضوع، آزار زیان بار این رفتار و همچنین اجرای قانون برای بازدارندگی، این دو متهم بابت بزه تخریب محکوم به سه سال حبس شدند.

 

ادامه تحصیل و ممنوعیت ورود به ورزشگاه‌ها به مدت ۲ سال

رئیس دادگاه فلاورجان اضافه کرد: این دو متهم بابت نگهداری مواد محترقه محکوم به ۶ ماه  زندان  و بابت بزه اخلال در نظم عمومی محکوم به یک سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق شدند و برای مجازات تکمیلی نیز این دو شخص مکلف شدند تحصیلات خود را حداقل تا دریافت مدرک دیپلم ادامه دهند.

وی با بیان اینکه این دو متهم در مجموع محکوم به ۴.۵ سال  حبس  شدند، افزود: همچنین این دو متهم به مدت 2 سال از حضور در همه ورزشگاه‌های کشور محکوم شدند و تا اطلاع ثانوی امکان استفاده از موتورسیکلت را ندارند.

ناظمی هرندی ادامه داد: این  حکم  بدوی است و چنانچه قطعیت پیدا کند بازدارندگی خوبی را خواهد داشت.

 

 

 

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied