شمانیوز

عکاسی که با راه‌اندازی یک وب سایت‌جعلی مادلینگ زنان را فریب و از آنان سوءاستفاده جنسی می کرد به بیش از دو دهه زندان محکوم شد.

به گزارش اختصاصی شمانیوز به نقل از ایندیپندنت، این مرد 41 ساله انگلیسی به نام "پائول براون" که به عنوان "پائول دی اسمارت" نیز شناخته می شود با راه اندازی یک وب‌سایت جعلی و به دنبال آن انتشار آگهی استخدام، از زنان علاقه‌مند به کار مادلینگ دعوت به همکاری کرد.

 

 

او در این وبسایت به متقاضیان وعده داده بود که عکسهایشان در جلد مجلات و آژانسهای بزرگ مادلینگ استفاده می‌شود و آنها بر اساس قراردادی که با او امضا می‌کنند می‌توانند دستمزدشان را از این آژانسها دریافت کنند.

 

WhatsApp Image 2020-02-08 at 20.37.39

 

"پائول" پس از انتخاب طعمه هایش، برای مصاحبه کاری از آنها، در استودیویش دعوت به عمل می آورد و پس از بررسی فیزیک و چهره‌شان شروع به تعریف و تمجید از صورت و اندامشان می کرد. او با گفتن جملاتی مانند" تو برای این کار آفریده شدی" یا "شما پتانسیل بالایی برای کار مادلینگ دارید" زنان بیچاره را فریب می داد؛ آنها نیز غافل از اینکه چه دامی برایشان پهن شده چشم بسته قرارداد را امضا می کردند.

 

عکاس شیطان‌صفت سپس در روز عکاسی، نقشه کثیف خود را عملی می کرد. "پائول" حتی در یک دفترچه به رابطه جنسی زنان از یک تا 10 نمره می داد.  

 

سرانجام در اکتبر 2018 یک زن جوان که از قربانیان نقشه‌های عکاس مادلینگ بود به اداره پلیس "کورنوال" رفت و از فعالیت کثیف وی و سایت جعلی‌اش پرده برداشت. با اظهارات این زن ماموران به بررسی سایت جعلی پرداختند و طی دو سال تحقیقات، زنان دیگری که قربانی هوسرانیهای این مرد شده بودند را شناسایی کردند. بدین ترتیب "پائول" به اتهام تجاوز جنسی در ژانویه 2020 دستگیر و در دادگاه  "اکستر" محاکمه شد. وی در حالی به جرم 15 فقره تجاوز جنسی در طول 5 سال فعالیت به 21 سال زندان محکوم شد که احتمال می رود زنان بیشتری قربانی نقشه های کثیف این مرد شده باشند.

 

WhatsApp Image 2020-02-08 at 20.37.39 (1)

 

به گفته پلیس، "پائول" بیشتر طعمه هایش را از میان  زنان آسیب پذیر اجتماع انتخاب می کرد که به دنبال کار یا شهرت بودند و در نهایت به ناچار خود را در اختیار خواسته های شیطانی او قرار می دادند.

 

به گزارش شمانیوز، ماموران در ادامه تحقیقات خود همچنین دریافتند که مجرم جنسی هیچ آموزش رسمی یا مدرک تحصیلی در زمینه عکاسی و کار مادلینگ نداشته و شغل اصلی او در حوزه فناوری اطلاعات بوده است. گفتنی است پلیس "کورنوال" پرونده "پائول" را یکی از سنگین‌ترین پرونده‌های جنسی شهر معرفی کرد.

 

مترجم: مریم حسینی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه