شمانیوز
شما نیوز

اخبار اقتصادی| قیمت پراید| قیمت پراید صفر و کارکرده

قیمت پراید در بازار امروز / پراید نجومی شد!

قیمت پراید صفر ۹۹ مدل ۱۱۱‌ SE در رنج ۱۷۱ میلیون بدون تغییر ماند. پراید ۱۱۱‌ SE طی ۵ روز گذشته ۳میلیون تومان افزایش پیدا کرده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه: قیمت پراید در بازار باز هم تغییراتی داشته است و در روزهای اخیر قیمت پراید صفر و کارکرده تغییرات تازه‌ای داشته است.

قیمت پراید در بازار از زمان تولید در سال ۱۳۷۲ توسط شرکت سایپا در دو مدل سدان و هاچ‌بک تحت عنوان صبا و نسیم مناسب و به‌صرفه بود. قیمت پراید در بازار به دلیل هزینه کم ساخت برای سایپا و قطعات جانبی ارزان بود و باعث شد که این خودرو فروش خوبی داشته‌ باشد اما قیمت پراید در بازار اکنون با مقایسه فناوری خودروهای جدید با قیمت کمتر در کشورهای خارجی، هنگفت شده است. قیمت پراید در بازار از سال گذشته تاکنون روند افزایشی به خود گرفته است. در روزهای اخیر قیمت پراید در بازار تغییرات تازه‌ای داشته است.

در جدول زیر قیمت روز انواع پراید را در بازار آزاد مشاهده می‌کنید.

  طبق گزارش از بازار محصولات سایپا (۱۳آذرماه) قیمت پراید امروز بدون تغییر ماند.

در معاملات امروز، قیمت پراید صفر ۱۴۰۰ مدل ۱۵۱ پلاس بدون نوسان قیمتی ۱۸۲میلیون تومان اعلام شد. قیمت پراید صفر ۹۹ مدل ۱۵۱ پلاس نیز نوسانی نداشته است.

قیمت پراید صفر ۹۹ مدل ۱۱۱‌ SE در رنج ۱۷۱ میلیون بدون تغییر ماند. پراید ۱۱۱‌ SE طی ۵ روز گذشته ۳میلیون تومان افزایش پیدا کرده است. قیمت پراید صفر ۱۳۲ SE مدل ۹۸ به ۱۴۲ میلیون تومان رسیده است. این خودرو طی یک هفته گذشته ۲میلیون تومان گران شده است.

قیمت پراید صفر مدل ۱۳۱ SE حوالی ۱۵۳میلیون تومان ثابت ماند. بررسی نمودار تغییرات قیمتی نشان می‌دهد که این خودرو طی ۵روز گذشته ۳میلیون تومان گران شده است.

پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰، پراید ۱۱۱‌ SE مدل۹۹، پراید ۱۳۱ SE مدل۹۹ نیز یک میلیون تومان گران شد و به ترتیب ۱۶۹، ۱۵۴  و ۱۴۹ میلیون تومان خریدوفروش می شود. قیمت پراید SE ۱۵۱ نیز بدون تغییر ماند و ۱۵۴ میلیون تومان معامله شد.

در حال حاضر تنها پراید وانت با نام سایپا 151 روی خط تولید حضور دارد و عرضه سایر مدل‌های این خودرو شامل پراید 111، پراید 131 و... به طور کامل از سال 99 متوقف شده است. در روزهای اخیر قیمت پراید با افزایش روبرو بوده و قیمت پراید به بالای ۱۵۰ میلیون تومان رسیده است. در حال حاضر، قیمت پراید ۱۵۱ پلاس صفر کیلومتر ۱۶۴ میلیون تومان است؛ این در حالی است که تولید این خودرو متوقف شده است. قیمت پراید در بازار به ۷۳ میلیون تومان هم رسیده است؛ البته مدل صندوقدار و کارکرده آن که سال ساختش ۱۳۸۸ باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ناشناس

    خوب خدا رو شکر میکنیم که قیمت لگن تو ایران به ۲۰۰ میلیون نزدیک شده الحمدالله🤭🤭🥴