شمانیوز
شما نیوز

پلن فرهاد مجیدی برای بازی دربی امروز/ شایعات برکناری مجیدی صحت دارد؟

باید دید پلن فرهاد مجیدی برای بازی امروز دربی مقابل پرسپولیس چیست و آیا می تواند استقلال را به پیروزی برساند؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :  فرهاد مجیدی جایگاه ویژه‌ای در قلب هواداران استقلال دارد. این تیم همه ی دغدغه هواداران است و بس. فرهاد مجیدی که در این فصل شروع خوبی داشت به یکباره دچار بحران شد. تیم فرهاد مجیدی که در صدر جدول جا خوش کرده بود به یکباره روی نوار تساوی ها افتاد و جایگاه خود را از دست داد. شاگردان فرهاد مجیدی پیش از دربی حتی از رقیب هم عقب افتادند تا پرسپولیس بالاتر از آنها در جدول رده بندی باشد. شایعات در حوالی استقلال مطرح است تا در صورت شکست در دربی روز شنبه فرهاد مجیدی از استقلال برکنار می‌شود.

فرهاد مجیدی قبل از بازی حساس تیمش مقابل پرسپولیس توصیه‌هایی را به بازیکنان استقلال انجام داد.

فرهاد مجیدی که خودش سابقه زدن ۴ گل به پرسپولیس را دارد،در آستانه بازی حساس با پرسپولیس خطاب به بازیکنان استقلال گفت: «با تمام وجود و انگیزه بازی کنید و تمام تمرکز خود را روی خود بازی بگذارید نه مسائل حاشیه‌ای یا داوری.در این بازی شما باید قدر فرصتها را بدانید چون شاید موقعیت‌های گلزنی زیادی ایجاد نشود. دربی را تیمی می‌برد که تمزکز و روحیه داشته باشد و البته بازیکنانش قدر فرصتها را به خوبی بدانند.»

استقلال در ۷ بازی قبلی خود فقط ۶ گل زده که اصلا آمار جالبی نیست اما بهرحال مجیدی امیدوار است امروز اتفاقات مثبتی رخ دهد و تیمش با شکست پرسپولیس به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران نزدیک شود.

استقلال در این بازی وریا غفوری و رشید مظاهری را ندارداما مجیدی به شدت امیدوار است که بقیه بازیکنان بهترین و کم‌اشتباه‌ترین بازی خود را انجام بدهند و البته قدر فرصتها را هم بدانند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied