شمانیوز

تئو جیمز، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «ناهمگون»، فیلم سینمایی «ناهمتا: هم پیمان» و فیلم سینمایی «شورشی» فعالیت داشته است.

Divergent's' Theo James a fresh Hollywood flame - The San Diego Union-Tribune

تئو جیمز بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1363 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار تئو جیمز می‌توان به بازیگری در فیلم ناهمگون، فیلم جهان زیرین: جنگ های خونین و فیلم ناهمتا: هم پیمان اشاره کرد، تئو جیمز نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1390 در 27 سالگی در فیلم The Inbetweeners Movie به کارگردانی Ben Palmer بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم ناهمگون، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای تئو جیمز محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون James Buckley، Blake Harrison، Joe Thomas و Simon Bird را تجربه کرد.تئو جیمز در سال 1393 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم تئو جیمز در این سال، بازیگری در فیلم ناهمگون به کارگردانی Neil Burger محسوب می‌شود.

THEO JAMES SIGNED PHOTO PRINT 1 - SUPERB QUALITY - 12 X 8 INCHES (A4): Amazon.co.uk: Kitchen & Home

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی تئو جیمز بازی در فیلم ناهمگون بوده است. تئو جیمز سال 1393 در 30 سالگی در فیلم ناهمگون نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با Neil Burger همکاری داشته است. تئو جیمز توانست با بازی در فیلم ناهمگون تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر شیلین وودلی، کیت وینسلت، اشلی جاد و جای کورتنی بر تجارب او افزود.

بیوگرافی تئو جیمز

 

تئو جیمز علاوه‌بر فیلم ناهمگون، سال 1395 در 32 سالگی در فیلم جهان زیرین: جنگ های خونین نیز بازی کرده است. تئو جیمز این‌بار با Anna Foerster یعنی کارگردان فیلم جهان زیرین: جنگ های خونین و هنرمندانی چون کاترین رومانی، توبیاس منزیس، چارلز دنس و برادلی جیمز همکاری داشت.

Theo James for Esquire Spain | Theodore james, Theo james, Good looking actors

در این سال‌ها تئو جیمز با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران زو کراویتز با 3 مرتبه، مایلز تلر با 3 مرتبه، Ansel Elgort با 3 مرتبه، شیلین وودلی با 3 مرتبه و Mekhi Phifer با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با تئو جیمز داشته‌اند.

1,409 Me gusta, 6 comentarios - penny (@pennyannh) en Instagram: "❤️❤️ # theojames #handsome #four #allegiant" in 2020 | Divergent theo james, Theo james, Theodore james

در مجموع در کارنامه 34 ساله و بیوگرافی تئو جیمز آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی تئو جیمز و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار تئو جیمز در منظوم سر بزنید. همه 11 اثر مهم تئو جیمز در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار تئو جیمز در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر تئو جیمز در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی تئو جیمز درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی تئو جیمز بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، فیلم ناهمگون محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی تئو جیمز کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم War on Everyone محسوب می‌شود.اگر در مورد بیوگرافی تئو جیمز نکات بیشتری می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید تا کمکی بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران تئو جیمز کرده باشید. مثلا اگر اطلاعاتی دقیق‌تر در مورد بیوگرافی تئو جیمز، آثار تئو جیمز، جوایز تئو جیمز، همکاران تئو جیمز، گالری عکس تئو جیمز، قد تئو جیمز، وزن تئو جیمز، رنگ چشم تئو جیمز، وضعیت تأهل و همسر تئو جیمز، فرزندان تئو جیمز، حواشی تئو جیمز و کودکی تئو جیمز می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید.

Pin on Books

تئو جیمز از بازیگران جویای نام است و آینده‌ی درخشانی در عرصه بازیگری سینما و تلویزیون دارد. ناگفته نماند که تئو جیمز به عرصه تئاتر و هنرهای نمایشی نیز بی‌تفاوت نیست و به این بخش علاقمند هست. فیلم London Fields و سال 1395 پایان فعالیت‌های تئو جیمز نیست، کارشناسان معتقد هستند بازیگری تئو جیمز پخته‌تر می‌شود و به‌زودی او را با بازی‌های درخشان‌تری در عرصه سینما و تلویزیون خواهیم دید.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied