شمانیوز
شما نیوز

۳۳ ویژه برنامه در ساعات تحویل سال از مراکز استانی سیما پخش می شود

۳۳ ویژه برنامه تحویل سال و بیش از ۲۷ هزار دقیقه برنامه‌های مختلف تلویزیونی به مناسبت نوروز ۱۴۰۰ از سیمای مراکز استانی رسانه ملی پخش می‌شود.

 ۳۳ ویژه برنامه در ساعات تحویل سال از مراکز استانی سیما پخش می شود

همزمان با واپسین ساعت‌های سال ۹۹ و لحظات شروع سال ۱۴۰۰، برنامه‌های مختلف تلویزیونی از سیمای مراکز استانی پخش می‌شود.بر این اساس در سیمای مراکز استان‌ها و برای لحظه سال تحویل و نوروز ۱۴۰۰ علاوه بر برنامه‌های روتین که به مناسبت فرارسیدن سال نو و نوروز تولید و پخش می‌شوند، ۳۳ ویژه برنامه سال تحویل به مدت ۹۵۰۰ دقیقه و ۵۰۵ ویژه برنامه به مدت ۲۷۱۰۲ دقیقه نیز پخش خواهد شد.

علاوه بر این‌ها ارتباط تصویری با حرم‌های مطهر در مراکز مشهد، قم و شیراز در ساعات منتهی به تحویل سال از ساعت ۱۰ تا ۱۴ و ارتباط‌های متعدد و اختصاصی با شبکه‌های استانی، ملی و شما در قالب ویژه برنامه تحویل سال در دستور کار قرار دارد.

عیدانه، ترنم بهار، بهار در بهار، نوروز گلی، نوروز ۱۴۰۰، گلستانه نوروز، سال نو احوال نو، یاز نفسی، بایرام گنجه لری، اینک بهار، یک یک بهار جان‌ها، لحظه تحویل، ایوان بهار، ۱۴۰۰ باهار، نوروزانه، چلچلا، صدای پای بهار و لحظه آغاز، برخی از عناوین این برنامه‌ها هستند.

در ویژه برنامه‌های نوروزی سیمای مراکز که بیشتر به صورت زنده پخش می‌شوند، مهمان‌های متعددی از جمله کارآفرینان، فعالان صنایع دانش‌بنیان، هنرمندان، ورزشکاران، کارشناسان، خیران و مدافعان سلامت و خانواده‌های شهدای مدافع امنیت و سلامت حضور پیدا می‌کنند.

از جمله بخش‌های این برنامه‌های تلویزیونی می‌توان به نمایش، گزارش، طنز، معرفی جاذبه‌های استان، توصیه‌هایی برای مقابله و پیشگیری کرونا، معرفی آداب و رسوم مردم مناطق مختلف ایران در نوروز با محوریت ترویج ساده‌زیستی و دوری از تجمل، گزارش هواشناسی، وضعیت راه‌ها، گفتگو با پلیس راهنمایی و رانندگی و مسئولان اورژانس و ستاد کرونا اشاره کرد همچنین مقرر شده است با توجه به شیوع کرونا و لزوم پرهیز از سفر و ترویج شعار «در خانه بمانیم»، در بیشتر برنامه‌ها بخش‌هایی با تاکید بر همین مسئله و تبیین ضرورت انجام دید و بازدید‌ها به صورت مجازی گنجانده شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان