شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث

رابطه نامشروع زن متاهل با مرد بدنساز لو رفت | فرزند سوم حاصل رابطه نامشروع زن بی حیا است

چندی قبل مرد جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی تهران از مربی یک باشگاه بدنسازی و همسرش به دلیل خیانت، شکایت کرد.

رابطه نامشروع زن متاهل با مرد بدنساز لو رفت | فرزند سوم حاصل رابطه نامشروع زن بی حیا است

به گزارش شمانیوزرابطه نامشروع زن متاهل با مرد بدنساز لو رفت. راز رابطه نامشروع زن متاهل با مرد بدنساز با یک پیامک از مرد ناشناس فاش شد. همسر زن خیانتکار به رابطه نامشروع همسرش با مربی خود مشکوک شد و به تعقیب همسرش پرداخت و متوجه خیانت زن شیطان صفت خود شد. با آزمایش دی‌ان‌ای مشخص شد فرزند سوم متعلق به مرد نیست و از رابطه نامشروع زن بی حیا است. 

 

خیانت زن شوهردار و مربی بدنسازی ,چندی قبل مرد جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی تهران از مربی یک باشگاه بدنسازی و همسرش به دلیل خیانت، شکایت کرد.

او گفت: «از مدتی قبل برای ورزش به باشگاه بدنسازی می‌رفتم وچند باری همسرم مرا تا باشگاه همراهی کرده بود. شرایط عادی به‌نظر می‌رسید تا اینکه مرد ناشناس با من تماس گرفت و پس‌از بیان مطالبی ازمن خواست مراقب روابط همسرم باشم.

پس‌از این تماس به فکر فرو رفتم و همسرم را زیر نظرگرفتم، تا اینکه متأسفانه درجریان تعقیب‌اش یک روز او را سوار خودروی مربی باشگاهم دیدم، با دیدن این صحنه شوکه شده بودم؛ می‌دانستم که او هم متأهل است.

رابطه نامشروع

ماجرای خیانت زن شوهردار و مربی بدنسازی

به‌همین دلیل آن‌ها را نامحسوس تعقیب کرده و از روابط صمیمی‌شان عکس گرفتم. دیگر مطمئن بودم که همسرم به من خیانت کرده است. به همین دلیل به پزشکی قانونی رفتم و درخواست تطبیق «دی‌ان‌ای» خودم و سه فرزندم را دادم که متأسفانه آنجا فهمیدم فرزند سوم‌مان هیچ ارتباطی با من ندارد.»

قالیچه دردسرساز

در حالی که تحقیقات درباره این شکایت آغاز شده بود، همسر مربی بدنسازی نیز شکایتی علیه شوهرش و زن خیانتکار مطرح کرد. این زن به مأموران گفت: «من کارمند هستم و همیشه سعی کردم تا حد توان برای خانواده‌ام همه چیزرا فراهم کنم و برای رضایت آن‌ها بشدت تلاش کرده‌ام.

حتی وقتی شوهرم خواست یکی از قالیچه‌های خانه‌مان را به یک مستحق بدهد مخالفتی نکردم، اما چند روز بعد از اینکه شوهرم قالیچه را برد، در حال عبور از کوچه‌ای به طوراتفاقی همان قالیچه را روی بالکن خانه‌ای دیدم. حس زنانه‌ام شک ام را برانگیخت و به همین دلیل عکسی گرفتم.

از طرفی به‌دلیل اینکه خط تلفن همراه همسرم به نام من بود، بدون اینکه به او حرفی بزنم پرینت تلفن‌هایش را گرفتم و پس ازتحقیقات لازم پی بردم زنی که با شوهرم ارتباط نامشروع داشته همان کسی است که قالیچه را در بالکن خانه‌اش دیده بودم. حالا هم از هر دونفر آن‌ها شکایت دارم.»

با تکمیل تحقیقات، پرونده زن و مرد خیانتکار برای رسیدگی به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد وقراراست آن‌ها بزودی محاکمه شوند.

در ادامه به حوادث دیگری که رخ داده است می پردازیم:

کلاهبرداری با قابلمه

اعضای یک باند که به بهانه فروش ظروف آشپزخانه با تخفیف ویژه از مردم کلاهبرداری می‌کردند از سوی پلیس مازندران دستگیر شدند.

 مدتی قبل تعدادی از شهروندان مازندرانی با مراجعه به پلیس فتا اظهار داشتند: شخص ناشناسی به بهانه فروش لوازم آشپزخانه و سرویس قابلمه با آنها تماس تلفنی برقرار و با چرب زبانی از شاکیان کلاهبرداری کرده است. سرهنگ سامع خورشاد، رئیس پلیس فتای استان مازندران در تشریح این خبر گفت: با بررسی‌های انجام شده توسط کارشناسان سایبری این پلیس مشخص شد، کلاهبرداران با تطمیع کاربران برای گرفتن تخفیف کالا، به بهانه‌های واهی شهروندان را پای دستگاه‌های خودپرداز کشانده و با هدایت تلفنی انتقال وجه به حساب کلاهبرداران توسط خود فرد انجام داده‌اند و بعداز دریافت وجه دیگر پاسخگو نبوده یا بعد از پیگیری خریدار اجناس نامرغوب و بی‌کیفیت و ارزان‌تر از مبلغ دریافتی به مشتری تحویل آنها می‌شد.

وی با اشاره به اینکه از افراد زیادی با شیوه و شگرد مشابه در پوشش فروش لوازم آشپزی کلاهبرداری شده اظهار کرد: مأموران پلیس فتا پس از اقدامات فنی و تخصصی اعضای باند ۵ نفره این پرونده را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه با هماهنگی مرجع قضایی متهمان را درغرب پایتخت دستگیر کردند. این مجرمان سایبری در ابتدا منکر هرگونه جرمی شدند و قصد فریب پلیس را داشتند اما پس از روبه‌رو شدن با ادله دیجیتال جمع‌آوری شده و مستند به برداشت غیرمجاز از حساب 197 نفر در سراسر کشور تا این‌ لحظه اعتراف کردند.

وی با اشاره به اینکه مبالغ کلاهبرداری شده از هموطنان تا کنون مبلغ ۳۰ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: متهمان پس از سرقت و برداشت غیرمجاز از حساب بانکی افراد، اقدام به خرید و فروش سکه، طلا و تلفن همراه به‌صورت گسترده می‌کردند.

منبع: ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان