`
شمانیوز
شما نیوز

سجاد رزمجویی

ارز فی

هنری که در آتش هنرمند سوخت و خاکستر شد

سجاد رزمجویی، از هنرمندان بختیاری در اثر آتش سوزی در منزلش جان باخت. مرگ او برای همشهریانش غیرمنتظره بود بطوری که برخی مرگ او را مشکوک می دانند.

به گزارش شمانیوزسجاد رزمجویی از خوانندگان معروف و محبوب کهگیلویه و بویراحمد است. او در ۱۴ آبان ماه امسال براثر آتش سوزی در منزل خود دچار سوختگی شدید شد. نیروی امداد او را برای معالجه به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج رساندند. او 80 درصد دچار سواختکی شده بود.

سجاد رزمجو، چهل سال سن داشت. از دهه ۷۰ تا کنون در عرصه خوانندگی فعالیت داشته است. رزمجو در 20 سال گذشته به دلیل بازخوانی آثار فولکلور بویراحمدی و بختیاری به شهرت رسیده بود. او هواداران زیادی در استان های غرب و جنوب غرب کشور داشت. رزمجو همچنین در مجالس جشن و عروسی حاضر می شد.

سجاد رزمجو متاهل است اما اطلاعاتی درباره زندگی او و خانواده اش وجود ندارد. اما 14 آبان ماه روز تلخی برای او و هوادارانش بود. ۱۴ آبان انفجار گاز منزل او باعث آتش سوزی خانه اش و او شد که در نهایت مرگ او را رقم زد. او در 25 آبان ماه پس از چند روز به دلیل جراحت ناشی از سوختگی شدید جان خود را از دست داد.

مهرداد باقری، رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج در مورد شرایط این خواننده لرزبان اعلام کرده بود حنجره این رزمجو بیشتر از نواحی دیگر بدن او دچار آسیب شده بود.

سجاد رزمجو متولد سال ۱۳۵۹ در یاسوج اهل نورآباد ممسنی بود. از جمله آثار رزمجویی میتوان به آهنگ لری برگ ریواس با سنتور و کمانچه وآهنگ هی بو کو یارم، آهنگ بی کس، آهنگ ایلل و باره و آهنگ شروه سجاد رزمجویی، اهنگ دستمال بازی اشاره کرد. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied