`
شمانیوز
شما نیوز

مهدی قائدی/

ارز فی

کادوی خنده دار و خجالت آور همسر مهدی قائدی برای شوهرش+عکس

استوری ستاره معصومی،همسر مهدی قائدی، از هدیه ای که به همسرش داد

مهدی قائدی فوتبالیست جوان تیم استقلال و تیم ملی کشورمان از چهره های پرحاشیه ورزشی میباشد. او و همسرش حواشی بسیار زیادی در صفحات مجازی به وجود آورده اند که همیشه مورد توجه کاربران میباشند. ستاره معصومی، همسر مهدی قائدی است. او نیز طرفداران زیادی در صفحات مجازی دارد. همسر مهدی قائدی در اینستاگرام یک عکس منتشر کرده است که نمایان گر گردش جالب این زوج میباشد. عکس زیر ، استوری ستاره معصومی از مهدی قائدی در کنار یک عروسک است که اخیرا در صفحات مجازی مورد توجه قرار گرفته است.

مهدی+قائدی

مهدی قائدی متولد آذرماه 1377 است. مهدی قائدی در نهمین روز دی ماه سال 98 با ستاره معصومی ازدواج کرده است. همسر او از بستگان و هم شهری‌های مهدی قائدی است. گفته ها مبنی بر این هستند که او با همسرش دارای 7 سال تفاوت سنی هستند.

مهدی+قایدی

واکنش همسر مهدی قائدی به تازه به دوران رسیده بودنش

بعد از اینکه ستاره معصومی همسر مهدی قائدی تصاویری بی حجاب از خودش منتشر کرد، انتقاد ها و جنجال های زیادی به پا شد. عده ای به خاطر طرفداری از تیم استقلال و دوری حاشیه از این تیم او را نقد کردند و عده ای دیگر به او لقب تازه به دوران رسیده را دادند !

حالا ستاره معصومی در واکنش به حرف های فالوورهایش (بعد از رفتن مهدی قائدی به تیم عربی و ترک استقلال) نوشت :

هرکس ولو به لحظه ای خیال کند که کسی شده است، همان لحظه، لحظه ی سقوط اوست ...

مهدی قائدی ستاره فصل گذشته استقلال با درخشش برای شباب الاهلی در هفته گذشته لیگ برتر فوتبال امارات، به تیتر یک رسانه ها و فضای مجازی این کشور تبدیل شده است.

قائدی در بازی هفته گذشته شباب الاهلی مقابل شارجه ناجی و ستاره بلامنازع تیمش بود. او 2 گل به ثمر رساند و یک گل را ساخت تا شباب الاهلی با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی برسد.

همچنین با این درخشش، قائدی به عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ امارات انتخاب شد و با این انتخاب سوژه کاریکاتور فضای مجازی امارات شد.شاید زمانی که انتقال مهدی قائدی به باشگاه اماراتی صورت گرفت وی با انتقادهای فراوانی از سوی بسیاری از اهالی ورزش روبرو شد که چرا لیگ امارات؟ اما در آستانه ورود قائدی به باشگاه شباب الاهلی شاید بتوان بسیاری را اینطور قانع کرد که این درخشش ها باعث ورود او به لیگ های اروپا خواهد بود.

معصومی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ناشناس

    مضخرف

  • تاجی

    هو نگاه چی براش خریده 🙁💔🖤