`
شمانیوز
شما نیوز

تینا آخوند تبار

تینا آخوند تبار با حامد کمیلی ازدواج کرد | تینا آخوند تبار دل حامد کمیلی را برد

حامد کمیلی در حال حاضر مجرد می باشد و معتقد است اگر همسر آینده اش مخالف بازیگریش باشد بهتر است که اصلا ازدواج نکند.و خبر ازدواج این بازیگر با تینا آخوند تبار شایعه ایی بیش نیست.

به گزارش شمانیوز: تینا آخوند تبار این روزها حسابی اسمش در فضای مجازی در حال پخش شدن است . تینا آخوند تبار بازیگر با سابقه ای است که به ورزش های رزمی روی آورده و بازیگری را کنار گذاشته است . اما شایعه عجیبی نیز از تینا آخوندتبار در حال دست به دست شدن است. عکسی در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که حامد کمیلی بازیگر معروف تینا آخوند تبار بازیگر و بوکسور ایرانی را در.... گرفته است شایعه ایی شده است که تینا آخوند تبار همسر حامد کمیلی می باشد اما این خبر تاکنون توسط طرفین تائید نشده است.

تینا آخوند تبار

 

"پایگاه خبری شمانیوز صحت و سقم این خبر را تائید و یا تکذیب نمی کند و بازنشر این مطالب صرفا جهت آگاهی عموم است"

 

نام اصلی :پونه

نام :تینا

نام خانوادگی :آخوند تبار

متولد :5 خرداد ماه 1366

مدرک تحصیلی :لیسانس حسابداری

دانشگاه :آزاد واحد تهران جنوب

تینا آخوند تبار

 

تینا آخوند تبار (زاده ۵ خرداد ۱۳۶۶ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. تینا آخوند تبار مدرک کارشناسی خود را در رشته حسابداری از دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب دریافت نمود و پس از آن یک دوره ۶ ماهه در کلاس‌های بازیگری حمید سمندریان تعلیم دید.

 

ورود به بازیگری به خاطر چهره اش

تینا آخوندتبار معادلات را در مورد زن های شناخته شده در ایران با حرف هایش تغییر داده است چرا که او اعتقاد دارد هنرمند نباید زندگی شخصی اش را از هوادارانش پنهان کند و باید با آنها صادق باشد، بر کسی پوشیده نیست که در جامعه ما، اکثر افراد به ویژه هنرمندان، زندگی دوگانه ای دارند؛ در ظاهر، حرف هایی می زنند و از بعضی مسائل دفاع می کنند اما در بوقتی در مصاحبه ای گفتم به خاطر چهره ام وارد عرصه بازیگری شدم، خیلی ها از جسارت و صراحت من تعجب کردند اما من از این موضوع تعجب نمی کنم چون واقعیت را گفتم و هیچ ابایی ندارم مکه بگویم چهره ام باعث ورودم به عرصه بازیگری شده!! با اینحال، این روزها دوست دارم از زیر سایه ظاهرم خارج شوم و براساس توانایی هایم شناخته شوم.

تینا آخوند تبار بازیگری را با فیلم طلاق به سبک ایرانی در سال ۱۳۸۸ آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم سینمایی هر چی خدا بخواد به کارگردانی نوید میهن‌دوست در سال ۱۳۸۹ به سینما راه یافت و با ایفای نقش در فیلم‌های سینمایی رسوایی در سال ۱۳۹۱ به کارگردانی مسعود ده‌نمکی و متل قو به کارگردانی مسعود نوابی به شهرت رسید. تینا آخوند تبار دوره آموزش گریم هم دیده است و در نقاشی هم حرفی برای گفتن دارد. تیتا آخوند از لحاظ چهره کمی شبیه الناز شاکردوست میباشد و همچنین عده ای تینا آخوند تبار را شبیه به یکی از بازیگران بالیوود میدانند.

تینا آخوند تبار

 

صحبت های تینا آخوند تبار درمور عمل بینی اش

 وقتی در برنامه «کافه سوال» با صراحت در مورد جراحی بینی ام صحبت کردم، خیلی ها تعجب کردند… عده ای هم استقبال کردند، این موضوع باعث شد عوامل آن برنامه با من تماس بگیرند و مجددا از من دعوت کنند. راستش را بخواهید مردم حوصله شنیدن حرف های شعاری را ندارند. آنها نمی توانند باور کنند فردی که خودش عمل جراحی کرده آنجا بنشیند و بگوید من هیچ عملی نکرده ام و این کار بدی است. آنها دوست دارند مهمان برنامه با صداقت حرف بزند و اگر کاری را انجام داده، بگوید این کار را من کرده ام. با وجود اینکه من خودم عمل بوتاکس انجام نداده ام، در آن برنامه گفتم بوتاکس می تواند فرآیندپیری را به تعویق بیندازد و اگر کسی خواهان این موضوع است، چه اشکالی دارد از آن استفاده کند. در مورد عمل جراحی برای زیباتر شدن هم باید بگویم بعضی ها برای پیدا کردن اعتماد به نفس بیشتر، واقعا احتیاج دارند که از این نوع حراجی ها استفاده کنند. در مقطعی حس کردم که اگر بینی ام را عمل کنم، زیباتر می شوم و این کار را انجام دادم. ابایی هم ندارم که در مورد این کار صحبت کنم؛ چون در آن مقطع فکر می کردم در زیبایی من تاثیر دارد. اتفاقا من در برنامه «کافه سوال» هم به این موضوع اشاره کردم و مثل بعضی از بازیگرها، جراحی زیبایی را به باد انتقاد نگرفتم.

تینا آخوند تبار

 

شایعه ازدواج تینا آخوند تبار

یکی از مواردی که مدت ها تینا آخوند تبار را سوژه رسانه ها کرده بود عکس لو رفته ی او با حامد کمیلی بود که حتی منجر به شایعه ازدواج این دو نیز شد!

تینا آخوند تبار

 

فیلم شناسی تینا آخوند تبار

هر چه خدا بخواهد(نوید میهن دوست)

طلاق به سبک ایرونی(فرید کلهر)

فیلم رسوایی(مسعود ده نمکی)

خودزنی(احمد کاوری)

فیلم متل قو(مسعود نوابی)

آزاد راه(عباس رافعی)

فیلم باج(بهمن گودرزی)

یارستان

فیلم سینمایی بی خوابی اسب ها

 

سریال شناسی تینا آخوند تبار

سریال دختران حوا(حسین سهیلی زاده)

سریال گیوتین

سریال دیوار(سیروس مقدم)

مسافر ونیزی (در حال تولید)

تینا آخوند تبار

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ناشناس

    وای این انگار پسره

  • ناشناس

    همش چرت و پرته

این خبر را از دست ندهید