`
شمانیوز
شما نیوز

حجازی | پسر حجازی | فحاشی آتیلا حجازی

پسر حجازی کی را فحش کش کرد؟ | فحاشی عجیب آتیلا حجازی

آتیلا حجازی فرزند ناصر حجازی یکی از منتقدان پدر خود را به فحش بست!

به گزارش گل کوچیک، آتیلا حجازی فرزند ناصر حجازی اسطوره بی بدیل فوتبال ایران و باشگاه استقلال است. در برنامه‌ی چند روز پیش تلویزیون یکی از مهمانان برنامه صحبت هایی در مورد حجازی انجام داد که به مذاق پسرش خوش نیامد. آتیلا حجازی واکنش بسیار زشتی به این کارشناس داشت و حسابی از خجالت او درآمد. آتیلا حجازی با انتشار یک استوری اینستاگرامی یکی از منتقدین پدرش را به فحش بست.

بیوگرافی آتیلا حجازی

آتیلا حجازی (زاده ۲۲ تیر ۱۳۵۵) بازیکن بازنشسته و مربی فوتبال است. وی پسر ناصر حجازی می‌باشد. آتیلا خواهری به نام آتوسا حجازی دارد و در سال ۱۳۷۴ در دانشگاه شهید بهشتی تهران پذیرفته شد.

آتیلا از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۸ برای استقلال بازی کرد و سپس به استقلال رشت پیوست که پدرش ناصر سرمربی وقت آن تیم بود.

پس از آن که مظلومی سرمربی استیل‌آذین زاگرس در فصل ۱۳۹۰–۹۱ لیگ برتر شد، آتیلا در ۱۹ مهر ۱۳۹۱ به عنوان دستیار به این تیم پیوست.

تحصیلات

آتیلا حجازی فارغ التحصیل رشته مهندسی محیط زیست از دانشگاه آزاد تهران شمال می باشد.

فعالیت هنری

آتیلا حجازی سابقه بازی در فیلم‌های سینمایی را دارد. وی در فیلم سینمایی شیفت شب به کارگردانی نیکی کریمی به ایفای نقش پرداخته‌است.

آتیلا حجازی پسر اسطوره استقلال در یک استوری اینستاگرامی حسابی از خجالت یکی از منتقدان پدرش در آمد اما هدف توهین های او که بود؟

محمد حیرانی روزنامه نگار استقلالی

محمد حیرانی روزنامه نگار استقلالی که روزگاری عنوان مدیر رسانه ای استقلال را برعهده داشت متن انتقاد آمیزی خطاب فرهاد مجیدی منتشر کرد و در بخشی از آن چنین نوشت: «اگر مجیدی فقط یک نقطه اشتراک با حجازی داشته باشد، آن خودبزرگ‌بینی مفرط است که مانع یادگیری اوست.»

پست محمد حیرانی علیه فرهاد مجیدی و حجازی

همین دو خط کافی بود تا آتیلال حجازی از کوره در برود و آن پیام توهین آمیز و غیرقابل انتشار را منتشر کند.

متن کامل یادداشت انتقادآمیز محمد حیرانی را می توانید در ادامه بخوانید:

لج‌بازی‌های بچگانه، تبختر بی‌ حد و حصر و خروجی معمولی!

طرفداران سانتیمانتالش حرف از هدف‌گذاری سه ساله می‌زنند، اما دریغ از یک خط برنامه مکتوب!

برنامه‌ی سه ساله‌ای که برای رسیدن به آن قاعدتا باید بازیکنان مستعد جوان را دور هم جمع کرد تا در سال سوم به شکوفایی برسند اما به جایش بازیکن بالای سی سال جذب شده!

آقای مجیدی بگوید این برنامه‌ی سه ساله دقیقا از کی شروع خواهد شد تا بتوانیم روند رو به جلوی استقلال را اندازه بگیریم!

فعلا که همه‌ی ناکامی‌ها نتیجه‌ی دشمنی هیولاهایی به نام داور است و گاهی هم کج بودن زمین (!) و هیچ مشکل فنی وجود ندارد!

اگر واقعا گابریل پین با این سطح از اثرگذاری دستیار پراندلی بوده، حالا می‌فهمم چرا پراندلی بزرگ کلا مربیگری را گذاشت کنار!

اگر مجیدی فقط یک نقطه اشتراک با حجازی داشته باشد، آن خودبزرگ‌بینی مفرط است که مانع یادگیری اوست.

امسال استقلال را خود مجیدی بسته و به گفته خودش بهترین تیم را دارد. پس این بازی‌های سردرگم و بی‌برنامه‌ یعنی چه؟

آقای مجیدی قبول کن که تیم را نامتوازن بسته‌ای، چون شما نه تجربه‌ی مربیگری داشتی و نه حتی یک بار پلن مشخصی برای یک فصل ارائه کرده‌ای (چه رسد به برنامه‌ی سه ساله!).

آقای مجیدی دوران پر ابهت بازیکنی تمام شده. باید با این واقعیت کنار بیایی که در عالم مربیگری شعار آی بدو آی بدو دیگر جواب نمی‌دهد. اینجا دیگر مسابقه‌ی عضلات نیست که سر آستینت را به خیاط بدهی تا تنگ کند، اینجا نبرد سلول‌های خاکستری‌ست!

وقتی تیم نتیجه نگیرد مافیای رسانه‌ای محمود بابایی هم نمی‌تواند کسی را در راس کار نگه دارد!

ما فرگوسن‌های وطنی آقای مجیدی!

اما شما هم بیا و سولسشر وطنی باش و وقتی فهمیدی حضورت کمکی به استقلال نمی‌کند، خودت با احترام نیمکت را خالی کن.

 

 

پشت اسم پدرم و مکتب حجازی قایم شدند

آتیلا حجازی درباره روشن بودن تلفن پدرش پاسخ داد: گوشی پدرم همیشه روشن است، چرا که طرفداران زنگ می‌زنند و ما هم پاسخگو هستیم؛ مادرم خیلی دوست دارد با طرفداران صحبت کند. ابراز لطف و همیشگی‌شان بعد از 11 سال از فوت پدر برایم جالب است، درست است که کمی از زنگ‌ها و پیغام‌ها کم شده اما کماکان مخصوصا در مناسبت‌هایی مثل روز فوت، روز تولد و یا روز پدر پیغام می‌دهند و تماس می‌گیرند که برایم جالب است. اکثر هم شهرستانی هستند.

حجازی درباره نامگذاری خیابانی به نام پدرش گفت: اتفاق خیلی عجیب و قشنگی بود، چون من فکر نمی‌کردم که به اسم پدرم خیابانی را نامگذاری کنند و خیلی خوشحالم که این اتفاق افتاد؛ البته هنوز فرصت نکردم که به آنجا بروم و مجسمه پدرم را ببینم، مراسم دو سال قبل بوده که من اینجا نبودم.

پیشکسوت استقلال در واکنش به تصویری از دیدارش با فرهاد مجیدی توضیح داد: مربوط به آخرین باری است که من ایران بودم و به سر تمرین رفتم و با فرهاد دیداری داشتم؛ فرهاد مجیدی لطف دارد که خودش را متعلق به مکتب حجازی می‌داند، اصول مکتب او خیلی ساده بود، مبنی بر راستگویی، درستی و انسان بودن.

او درباره این‌که در میانه دعواها اسم مکتب حجازی مطرح می‌شود، گفت: من توجهی به این حرفها نمی‌کنم، نمی‌خواهم راجع به فرهاد مجیدی این مسئله را بگویم اما نمی‌دانم چرا هر اتفاقی که می‌افتاد و در بن‌بستی گیر می‌کردند اسم حجازی همیشه بود؛ دلیل آن را نمی‌دانم که چرا پشت اسم ایشان قایم می‌شدند. من واقعا خیلی زیاد در حاشیه نیستم و دوست ندارم به حاشیه‌ها بپردازم.

 

آتیلا حجازی درباره رابطه پدرش با امیر قلعه‌نویی گفت: ارتباط خاصی باهم نداشتند، بعد از این‌که آقای قلعه‌نویی کمک پدر من در استقلال بود و از هم جدا شدند، دیگر ارتباطی باهم نداشتند!

حجازی در واکنش به تصویری از خود در کنار پدرش، از جای خالی ناصر حجازی صحبت کرد و گفت: واقعا جای خالی پدرم را وحشتناک حس می‌کنم، من که پسرشان هستم اما در باشگاه استقلال هم عدم حضور چنین چهره‌هایی مثل ناصر حجازی، منصور پورحیدری و غلامحسین مظلومی حس می‌شود. بزرگان باشگاه که یکباره خالی شد از پیشکسوتان بزرگی مثل این عزیزان. روحشان شاد.

او درباره روز فوت ناصر حجازی هم توضیح داد: داستان مریضی پدرم خیلی عجیب بود که واقعا در این برنامه بحث مفصل آن را نمی‌شود انجام داد؛ بیماری ربطی به سرماخوردگی و سفر اتریش پدرم نداشت و واقعا دوست ندارم درباره سرطان او الان صحبت کنم چون وقتش نیست، چون پدر من وقتی به آنجا رفت همه آزمایشات را انجام داد و هیچ مشکلی نداشت.

پیشکسوت باشگاه استقلال در واکنش به برکناری پدرش در سال 86 گفت: خیلی سال پیچیده‌ای بود، البته پیچیده نبود هیات‌مدیره مخالف پدر من بود و خیلی چیز مشخصی بود؛ در تاریخ استقلال سابقه ندارد که هفته‌ی دوم به یک مربی اولتیماتوم بدهند، از هفته دوم هیات‌مدیره شروع کرد و به پدر من اولتیماتوم داد. من اصلا این‌چنین چیزی را ندیدم، چون الان هم هر مربی نتیجه بگیرد یا نگیرد، هیات‌مدیره پشت مربی‌اش است. از هفته دوم استرس و فشار روی کادرفنی بود، یادم است که 3 بازی پشت سر هم استقلال باخت که پدرم استعفا داد و گفت من دیگر حضور ندارم.

او در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: خیلی سال 86، سال بدی بود؛ بدشانسی هم آوردند که به آن شکل پدر من از استقلال جدا شد؛ البته که من خیلی پیش از شروع فصل به ایشان گفتم که نباید به استقلال این فصل وارد شوی اما خودشان چون خیلی این تیم را دوست داشت و متاسفانه آن سال آمد و آن اتفاقات هم رخ داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ناشناس

    برو بابا تو چی میگی این وسط حرف اضافی داری میزنی

این خبر را از دست ندهید