`
شمانیوز
شما نیوز

تیم استقلال | فرهاد مجیدی | جاسوس تیم استقلال | جاسوس استقلال

کودتا در تیم استقلال | شورش بازیکنان استقلال بر علیه فرهاد مجیدی

اوضاع در تیم استقلال اصلا خوب نیست و روز به روز بر حواشی این تیم اضافه می‌شود.

 به گزارش گل کوچیک داستان اختلافات درونی تیم استقلال هفته به هفته بیشتر می‌شود. لو رفتن ترکیب تیم استقلال موضوعی است که چند وقتیست ذهن کادرفنی تیم استقلال را درگیر کرده است. موضوعی که در زمان استراماچونی،‌ فکری و مجیدی همواره برای تیم استقلال دردسرساز بود. فرهاد مجیدی سرانجام جاسوس تیم استقلال را پیدا کرد. این موضوع باعث شد چند بازیکن تیم استقلال به دلیل رابطه با فرد جاسوس کنار گذاشته شوند. از هفته پیش حواشی بیش از بیش شده تا جایی که گفته می‌شود رابطه فرهاد مجیدی و وریا غفوری به مشکل خورده است. شایعاتی است که مصدومیت وریا غفوری بهانه است تا بتوانند مدیران باشگاه این حواشی را کنترل کنند. کاپیتان استقلال که به دلیل مصدومیت دربی را از دست داده بود و گفته می‌شد مصدومیت جریی دارد به یک باره خبر دوری 3 هفته‌ای او از میادین آمد.

باندی بر علیه فرهاد مجیدی تشکیل شده که بی ربط با فرد دلال نیستند. وریا غفوری، رشید مظاهری، ارسلان مطهری و بابک مرادی با فرهاد مجیدی درگیر شده‌اند و وریا به نمایندی از بازیکنان در جلسه‌ای با اجرلو به مدیرعامل هشدار دادند فرهاد مجیدی باید اخراج شود، در صورتی که مجیدی اخراج نشود در مورد برخی مسائل پشت پرده مصاحبه میکنیم. از طرفی دیگر دلال معروف به آجورلو اطلاع داده می‌تواند سید مهدی رحمتی را با یک سوم قرارداد مجیدی به استقلال بیاورد.

جاسوس تیم استقلال پیدا شد | همه مشکلاب زیر سر این مرد است

اخبار و مخصوصا ترکیب استقلال در روز بازی، چندین ساعات پیش از اعلام رسمی توسط باشگاه در برخی سایت ها و خبرگزاری ها کار می‌شود. موضوعی که کادر فنی تیم استقلال را حسابی نگران کرده وجود جاسوس در تیم است، ابتدا فکر می کردند جاسوس از اعضای کارد فنی و تدارکات است اما بعد از پای بازیکنان به میان آمد و حالا مشخص شد جاسوس فردی دیگری است.

چند وقتی می شود که اخبار تیم استقلال توسط یک جاسوس به بیرون درز پیدا می کند، جاسوسی که بالاخره لو رفت.

البته شاید دور از ذهن نباشد که علیرضا رضایی به مانند بازی‌های هفته پیش درون دروازه استقلال قرار بگیرد اما اتفاقاتی که این اواخر در اردوی تیم استقلال افتاده آدم را به شک می اندازد. اخراج بابک مرادی از تمرین،‌ خط خورد رشید مظاهری برای سومین هفته پیاپی و نیمکت نشینی حسین حسینی کاپیتان آبی ها به این حواشی دامن می زند. موضوعی که کادر فنی استقلال را حسابی نگران کرده وجود جاسوس در تیم است.

همه ی آتش‌ها از گور یک مدیربرنامه ی بازیکنان بلند میشود

همان فردی که ارتباط نزدیکی با رسانه کثیف "تتل فوتبال" دارد و در دوره های نقل و انتقالات، از برخی اخبار جابجایی بازیکنان در آن رسانه پرده برداری میکند.

و از قضا در تابستان گذشته، خبر آنچنانی از تیم استقلال به آنجا راه نیافت چراکه آقا فرهاد سرمربی، دست وی را کوتاه نموده بود برخلاف تابستان قبلتر که حسابی با احمد سعادتمند، مدیرعامل وقت استقلال جولان میدادند.

این شخص که مدیر برنامه چندی از بازیکنان مطرح و پرحاشیه تیم استقلال هم است همواره ارتباط خوبی با بازیکنان تیم داشته است. او مدیربرنامه بازیکنانی است که توسط فرهاد مجیدی این فصل از ترکیب کنار گذاشته شده‌اند. ایمن موضوع می‌تواند بر مشکل فرهاد مجیدی با این فرد خاص صحه بگذارد.

فرهاد مجیدی که دل خوشی از موضوع جاسوسی در تیم را ندارد به محص اطلاع از این موضوع دو بازیکن را کنار گذاشت. بازیکنانی که یک مدیر برنامه مشترک داشتند. مجیدی قبلا اخطار داده بود اگر جاسوس باشگاه را پیدا کند فورا برخورد خواهد کرد و دست آنها را از باشگاه کوتاه می‌کند. دیگر بازیکنی که این مدیزبرنامه قرارداد دارد ارسلان مطهری است که در ابتدای فصل با حواشی زیادی با استقلال تمدید کرد. مطهری که همواره عشق خود را به استقلال فریاد می زد در تابستان گذاشته ابتدا پست خداحافظی گذاشت و بعدا توسط فعالیت های این مدیربرنامه و بازارگرمی های او، با مبلغی دلخواه مطهری در استقلال ماندنی شد.

سعید صادقی دیگر بازیکن این مدیربرنامه در تابستان خیلی به استقلال نزدیک بود ولی یکباره خبر تمدیدش آمد. بله درسته بازهم این مدیربرنامه با اسم استقلال بازار گرمی کرد و علی صادقی که قراردادش ۱ میلیارد تبدیل به ۱۰ میلیارد شد! امین قاسمی نژاد مهاجم سابق پدیده مشهد هم در تابستان پیش از پیوستن به استقلال در تور آقای مدیربرنامه گیر افتاد و دو دل شده بود چون شایعه توافق و پیوستن قاسمی نژاد به پرسپولیس به یکباره داغ شد و بازارگرمی های او بازهم باعث شد مدیران استقلال برای این انتقال در موضع ضعف قرار بگیرند.

آقای مدیربرنامه دوستی نزدیکی با اهالی فوتبال دارد و در بسیاری از میهمانی ها در کنار بازیکنان دیده می‌شود. همچنین با مغضوبین فرهاد مجیدی رفت و آمد خانوادگی دارد.

سه بازیکن مطرح در لیست مازاد استقلال | ارتباطات اخراجی‌ها با یک نفر

فرهاد مجیدی قصد دارد در نیم فصل سه بازیکن را که کمتر این فصل به آنها بازی رسیده است را مازاد کند. رشید مظاهری دروازه‌بان تیم، بابک مرادی هافبک تیم و آرمان رمضانی مهاجم جنجالی و آخرین یاغی به احتمال فراوان نیم فصل از استقلال جدا خواهند شد. ممکن است یک بازیکن جوان هم قرضی جدا شود.

مجیدی از زمانی که هدایت استقلال را برعهده گرفته تلاش زیادی کرده است که اخبار این تیم به بیرون درز نکند تا جایی که او حتی در روزهای منتهی به بازی ها انتشار عکس و فیلم از تمرینات آبی ها را محدود می کند.

فوری؛ جاسوس تیم استقلال پیدا شد | همه مشکلاب زیر سر این مرد است19

با این حال مدتی است که اخباری از درون تیم استقلال منتشر می شود که این موضوع باعث دلخوری مجیدی شده است و او در روزهای اخیر به کلیه اعضای تیمش اولتیماتوم داده است. مجیدی به کلیه اعضای تیمش اولتیماتوم داده است که در صورت پیدا کردن شخصی که اخبار تیم را در اختیار رسانه ها قرار می دهد او را از تیم کنار می گذارد. فرهاد مجیدی از زمانی که هدایت تیم استقلال را برعهده گرفته تلاش زیادی کرده است که اخبار این تیم به بیرون درز نکند تا جایی که او حتی در روزهای منتهی به بازی ها انتشار عکس و فیلم از تمرینات تیم استقلال را محدود می کند. با این حال مدتی است که اخباری از درون تیم استقلال منتشر می شود که این موضوع باعث دلخوری مجیدی شده است. طی هفته های اخیر ترکیب تیم استقلال ساعاتی قبل از انتشار در کانال و صفحه رسمی باشگاه در فضای مجازی منتشر میشود. لو رفتن ترکیب تیم استقلال قبل از انتشار در تریبونهای رسمی باشگاه نشان میدهد در جغرافیای استقلال‌‌ جاسوس یا جاسوسانی حضور دارند.

در زمان استراماچونی و محمود فکری هم این اتفاقات افتاده بود و حامد حاجیلو که به واسطه عموى خودش در باشگاه استقلال نفوذ کرده، همه اطلاعات باشگاه را به بیرون میفرستد، زمانی هم که فتحى نبود بازهم در باشگاه حضور پیدا می‌کرد و ماع بازگشت استراماچونی شده بود.

البته این برای نخستین بار نیست که چنین اتفاقی برای استقلال رخ می‌دهد، اما به واسطه محدودیت‌های ایجاد شده توسط کادرفنی برای برگزاری تمرینات استقلال پشت درهای بسته و عدم حضور هواداران و خبرنگاران این پرسش برای اکثریت قریب به اتفاق علاقمندان به استقلال وجود آمده که چه کسی اطلاعات فنی تیم را در اختیار عده‌ای فرصت طلب قرار می‌دهد تا آن‌ها از این طریق به دنبال جذب مخاطب باشند؟

واکنش نوریفر مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال نیز بابت این اتفاق، در نوع خود جالب است، نوری‌فر در واکنش به این با انتشار یک استوری نوشت: خبرچین‌ها همیشه در باشگاه بوده‌اند و ما آن‌ها را می‌شناسیم، اما به دلیل مسائل حقوقی فقط در یک اتاق خلوت به او تذکر می‌دهیم. استراماچونی می‌گفت در مقابل خبرچین‌های تیم هیچ کاری نمی‌توانی کنی و تنها باید ببری تا ضریب وفاداری در تیم بالا برود. اینکه یک فرد به عنوان مدیر رسانه‌ای بتواند با این همه شبکه اجتماعی و جریان مقابله کند، غیر منطقی است.

موضع گیری مدیر رسانه‌ای استقلال زیاد به مذاق هواداران خوش نیامد به همین دلیل میزان اعتراض‌ها به لو رفتن ترکیب تیم و موضع گیری او در شبکه‌های اجتماعی به شدت افزایش یافت تا مدیران استقلال با یک چالش غیرمنتظره رو به رو شوند!

با وجود اینکه مدیران استقلال در مقطع کنونی سکوت اختیار کردند و نسبت به این ماجرا هیچ واکنش رسمی نشان ندادند، اما به نظر می‌رسد در صورت تکرار این اتفاق به ویژه در آستانه بازی حساس برابر گل‌گهر سیرجان مطمئنا سکوت مدیران آبی تداوم نخواهد داشت و آن‌ها برای شناسایی جاسوس وارد عمل خواهند شد تا از این ناحیه به استقلال لطمه‌ای وارد نشود.

البته به شرط اینکه موفق به شناسایی جاسوس استقلال شوند در غیر اینصورت این داستان همچنان ادامه خواهد داشت و حریفان استقلال پیش از اعلام ترکیب رسمی مجیدی به خوبی مطلع هستند چه نفراتی در ترکیب تیم او به میدان خواهند آمد!

فوری؛ جاسوس تیم استقلال پیدا شد | همه مشکلاب زیر سر این مرد است13

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید