شمانیوز
شما نیوز

انتقاد تند علی کریمی به وزیر ورزش | دفاع جانانه جادوگر از پرسپولیسی ها

علی کریمی در رابطه با انتخابات هیئت مدیره پرسپولیس به وزیر ورزش انتقاداتی وارد کرد.

به گزارش سایت پیشنهاد ویژه: علی کریمی پیشکسوت پرسپولیس و کارشناس ورزشی است که ملقب به جادوگر ایران است. علی کریمی از فوتبالیست های بی حاشیه در فضای مجازی است .یکی از حاشیه های مهم ایجاد شده برای علی کریمی قبض برق منزلش بود که شایعه شد که علی کریمی در استخراج رمز ارز دست دارد.در تازه ترین پست اینستاگرامی علی کریمی به وزیر ورزش انتقاد کرده است که در ادامه می خوانید.

همیشه انتظار داشتیم که وزیر ورزش و جوانان از جنس و بدنه ورزش باشد و مشکلات ورزشکاران را لمس کرده باشد. وقتی آقای سجادی به عنوان وزیر ورزش و جوانان انتخاب شدند امیدوار شدیم که اتفاقاتی که در دوران برخی وزاری قبلی رخ می‌داد، تکرار نشود و تصمیمات اصولی‌تر و ورزشی‌ در همه رشته‌ها گرفته شود.

در دوران گذشته شاید برخی از وزرا ورزشی نبودند و تصمیمات‌شان به دلیل ورزشی‌ نبودن‌شان توجیه داشت اما از آقای سجادی که قهرمان آسیا بوده توقعات و انتظارات بالا بوده و این انتظارات به‌حق است.

استقلال نسبت به فصل گذشته مشکلات مدیریتی ندارد که این اتفاق خوبی است و انتظار می‌رود همین شرایط برای پرسپولیس نیز رقم بخورد و مشکل مدیریتی این باشگاه نیز حل شده و فردی انتخاب شود که بتواند با تصمیمات اصولی و فوتبالی باری از روی دوش پرسپولیس بردارد.

از وزیر ورزش انتظار می‌رود که هیئت مدیره‌ای انتخاب کند که هم پرسپولیسى دلسوزو هم اقتصادی باشند. متاسفانه در برخی موارد در گذشته هیئت مدیره‌ای انتخاب می‌شد که خیلی کمک نمی‌کرد و همین موضوع مشکلات بزرگى را برای تیم به وجود می‌آورد. حالا که یک فرد ورزشی به عنوان وزیر ورزش و جوانان انتخاب شده، این انتظار می‌رود که با انتخابی درست،پرسپولیس شرایط خوبی داشته باشد.

حق هواداران میلیونی پرسپولیس این نیست که هر روز با مشکلات عدیده‌ای مواجه باشند و به همین دلیل انتظار آنها برای سر و سامان گرفتن شرایط تیم‌شان به‌حق و بجا است. انتخاب هیئت مدیره مناسب و به دنبال آن یک مدیرعامل کاربلد می‌تواند، مشکلات پرسپولیس را به حداقل برساند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied