`
شمانیوز
شما نیوز

تیم پرسپولیس | اخبار تیم پرسپولیس | داور دیدار پرسپولیس

داور تیم پرسپولیس با باخاک یکسان شد | واکنش جالب هنرمند پرسپولیسی

کامبیز دیرباز یکی از هنرمندان 6 آتیشه تیم پرسپولیس به شمار می‌رود.

به گزارش گل کوچیک روز گذشته تیم پرسپولیس در چارچوب هفته دهم برابر پیکان قرار گرفت. تیم پرسپولیس برای ماندن در کورش قهرمانی به پیروزی در این بازی نیاز مبرم داشت. پس از توقف سپاهان و گل گهر و مس تیم‌های بالای سر تیم پرسپولیس، شاگردان یحیی گل محمدی با روحیه بالا به مصاف پیکان رفتند. تیم پرسپولیس در این بازی بسیار مقتدر عمل کرد و 3 بر 1 به پیروزی رسید. در این بازی یک پنالتی مشکوک به ضرر تیم پرسپولیس اعلام شد که حواشی زیادی به همراه داشت. کامبیز دیرباز در واکنش به اشتباه داور استوری جالبی گذاشت که یادآور یکی از شعارهای استادیومی در واکنش به تصمیمات داوری است.

‌هواداران در واکنش به عملکرد این تیم برابر پیکان بسیار خوشنود بودند و اعلام کردند امروز واقعا از تیم یحیی لذت بردیم شده بود همون تیم دوست داشتنی با بازی زیبا و فنی. بازیکن ها هماهنگ تر نشون دادن و اضافه شدن سیدجلال هم به تیم قدرت زیادی اضافه کرد. از تعویض های عالی یحیی هم بگیم که واقعا همشون ترکوندن از عیسی که نیومده گل زد تا پاس گل اسدی و گلزنی شجاعی. هرهفته داریم از داوری یه ضرری میکنیم واقعا فصل خیلی سختی رو پیش رو داریم.

بیوگرافی کامبیز دیرباز هوادار تیم پرسپولیس

کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در دوازدهمین روز از شهریور ماه 1354 در تهران متولد شد.

این هنرمند کشورمان اصالتا اهل تنکابن است و یک برادر به نام کسرا دارد.

کامبیز دیرباز دانش آموخته رشته بازیگری از دانشکده هنرهای دانشگاه آزاد اسلامی است و حضور در دنیای هنر را از سال 76 آغاز کرد.

کامبیز دیرباز پیش از علاقه مند شدن به بازیگری به الکترونیک علاقه داشت و دیپلمش را در این رشته گرفت اما بعدها به بازیگری علاقه مند شد و تحصیلاتش را در زمینه بازیگری گذراند.

کامبیز دیرباز در سال 1387 با یکی از هم دانشکده ای های خود ازدواج کرده و حاصل این ازدواج یک دختر به نام نیاز است. اولین بار خبر ازدواج او را پژمان جمشیدی در فضای مجازی منتشر کرد و با واکنش زیاد هوادارانش روبرو شد.

کامبیز دیرباز از نحوه آشنایی با همسرش می گوید:

” همسرم را در رشته ادبیات نمایشی در همان دانشکده ای که درس می خواندم دیدم ، چندسالی است که همسرم ترجیح داده است به عنوان معلم فعالیت کند.

همسر من یکی از مهم ترین منتقدان بنده است و همیشه در انتخاب نقش به من مشورت می دهد ؛ با اینکه معلمی رشته سختی است اما همسرم به علت عشقی که از کودکی به معلمی داشته در حال فعالیت در این زمینه است.

بیوگرافی کامبیز دیرباز و همسرش + مصاحبه و عکس های کامبیز دیرباز

بیوگرافی کامبیز دیرباز و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی کامبیز دیرباز بازیگر معروف سینما و تلویزیون را مرور می‌کنیم. کامبیز دیرباز با سریال پرطرفدار تب سرد بـه شهرت رسید، او کار خودرا با نقش های منفی و جدی شروع کرد. بعد از تب سرد، او اینبار با بازی در فیلم رکورد شکن اخراجی ها بـه اوج شهرت و محبوبیت رسید و سپس با بازی در سریال هایی هم چون: نابرده رنج و میکائیل جای پای خودرا در دنیای حرفه ای بازیگری محکم کرد.

کامبیز دیرباز متولد 12 / 6 / 1354 می‌باشد

بیوگرافی کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز 12 شهرویور ماه 1354 در تهران متولد شده اسـت، در حال حاضر متاهل اسـت. او اردیبهشت ماه 1393 صاحب یک دختر بنام نیاز شد.

کامبیز دیرباز دارای اصالتیی تنکابنی اسـت، اوکه علاقه شدیدی بـه ورزش و فوتبال دارد در هنرستان الکترونیک درس خوانده و بـه خاطر عشقش بـه بازیگری در در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد فارغ‌التحصیل شد.

کامبیز دیرباز در مورد بازیگری می گوید

تصمیم‌گیری برای ادامه تحصیل در دانشگاه مـن دوسال قبل از گرفتن دیپلم شروع شد ، بهمین جهت تصمیم گرفتم دو سال آخر هنرستان را برای رسیدن بـه دیپلم ، الکترونیک بخوانم.

بیوگرافی کامبیز دیرباز و همسرش + مصاحبه و عکس های کامبیز دیرباز

از آنجایی کـه بـه بازیگری بسیار علاقه داشتم در همان هنرستان الکترونیک ، در فوق برنامه های هنری شرکت میکردم و شک نداشتم کـه موفقیت مـن در رشته بازیگری اسـت پس کنکور هنر دادم و قبول شدم.”

شروع فعالیت کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز درسال 1376 با تئاتر سیاوش خوانی نخستین تجربه بازیگری اش را آغاز کرد ، نخستین فیلم سینمایی کـه کامبیز دیرباز در آن نقش آفرینی کرد فیلم دختران انتظار درسال 1378 بود.

بیوگرافی کامبیز دیرباز و همسرش + مصاحبه و عکس های کامبیز دیرباز

می‌توان گفت بدلیل نقش آفرینی بسیار عالی کامبیز دیرباز در فیلم دختران انتظار محبوبیت نسبی در میان مردم پیدا کرد. اما او بیشتر در فیلم اخراجی ها مسعود ده نمکی در نقش جواد سوزوکی شناخته شد.وی بتازگی در سریال شرایط خاص نیز ایفای نقش کرده اسـت.

ازدواج کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز در سکوت خبری و بدور از هر گونه رسانه ای درسال 87 ازدواج کرد ، خبر ازدواج کامبیز دیرباز از تبریک پژمان جمشیدی در صفحه اینستاگرامش بازنشر شد.

بیوگرافی کامبیز دیرباز و همسرش + مصاحبه و عکس های کامبیز دیرباز

بعد از مدتی کامبیز دیرباز عکس خانوادگی از خود و همسر و فرزندش منتشر کرد. دیرباز با همسرش در دانشگاه آشنا شده اسـت. همسر او ادبیات نمایشی خوانده ودر حال حاضر معلم اسـت.

کامبیز دیرباز از نحوه آشنایی با همسرش می گوید

همسرم را در رشته ادبیات نمایشی در همان دانشکده ای کـه درس می خواندم دیدم، چندسالی اسـت کـه همسرم ترجیح داده اسـت بعنوان معلم فعالیت کند.

بیوگرافی کامبیز دیرباز و همسرش + مصاحبه و عکس های کامبیز دیرباز

همسر مـن یکی از مهم‌ترین منتقدان بنده اسـت و همیشه در انتخاب نقش بـه مـن مشورت می‌دهد ؛ با این کـه معلمی رشته سختی اسـت اما همسرم بعلت عشقی کـه از کودکی بـه معلمی داشته در حال فعالیت دراین زمینه اسـت.

کامبیز دیرباز میگوید

در بازیگری هیچ گاه الگویی نداشته ام و هیچکس را اسوه و الگو خود قرار نداده ام ، اما تمامی فیلمهای ایرانی را میبینیم و یاد میگیرم ” وی ادامه داد ” هر نقشی کـه می پذیرم و هر فیلمنامه ای کـه قبول می‌کنم خود برای مـن یک الگو اسـت.

تدریس بازیگری کامبیز دیرباز

چندسالی اسـت کـه یک آموزشگاه تعلیم بازیگری در رشت افتتاح کرده ام ، راستش را بخواهید تجربه تدریس بازیگری بسیار شیرین و دلنشین اسـت.

اهداف کامبیز دیرباز

دغدغه مـن دراین روز ها بیشتر از هرچیزی انسان بودن اسـت ، انسانی خجالتی هستم ، سعی میکنم در مواردی مثل ترافیک و فشار های اقتصادی و… زود از کوره در نروم و خشمگین نشوم و تلاش در حفظ خونسردی دارم. مـن یک خانواده 80 میلیونی دارم و تلاش میکنم بعنوان یک پسر خلف برای این خانواده رفتار کنم.

بیوگرافی کامبیز دیرباز و همسرش + مصاحبه و عکس های کامبیز دیرباز

در اوقات فراغت بیشتر فیلم می بینم ، استراحت میکنم و می‌خوابم. دور بودن از خانواده ام برای سخت اسـت، مخصوصا دور بودن از نیاز «دخترم» برایم واقعا عذاب آور اسـت، نیاز تبدیل بـه انگیزه ای برای ادامه زندگی مـن شده اسـت. رسیدیگی بـه امور خانواده ام همیشه اولویت های مـن بوده اسـت.

نقش های بد و منفی کامبیز دیرباز

تنها راه معاش تعداد زیادی از مـا بازیگران همین هنرمان یعنی بازیگری اسـت و ممکن اسـت بعضی وقت ها فشار اقتصادی زیاد شود و وادار بـه پذیرش کارهای بد بشویم کـه شاید اصلا دلمان هیچ گاه نخواهد در آن کار بازی کنیم.

بیوگرافی کامبیز دیرباز و همسرش + مصاحبه و عکس های کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز درسال 1382 در بیست و دومین جشنواره فیلم فجر جایزه بهترین بازیگر مکمل بـه خاطر بازی در فیلم دوئل بـه کارگردانی احمدرضا درویش کسب کرد.

در پایان نیز پربازدیدترین پست ها از صفحه اینستاگرامی آقای کامبیز دیرباز را مرور می‌کنیم. او نزدیک بـه 2.5 میلیون فالوور دارد کـه رغم بالایی محسوب میشود و این تعداد دنبال کننده وی را رده هنرمندان رسمی جهانی قرار می‌دهد.

بیوگرافی کامبیز دیرباز و همسرش + مصاحبه و عکس های کامبیز دیرباز

او درباره این عکس نوشته: و طعم این بوسه پدرانه جمشیدخان برای مـن خاطره شد، روحت شاد خان دایی سینمای کشور ایران ???

بیوگرافی کامبیز دیرباز و همسرش + مصاحبه و عکس های کامبیز دیرباز

او درباره این عکس نوشته: ای بـه چشششم آیِ پولیس??، شمام آهسته بیشید شیمی جانانِ قوربان??????، سفر بِسِلامت❤️

بیوگرافی کامبیز دیرباز و همسرش + مصاحبه و عکس های کامبیز دیرباز

او درباره این عکس نوشته: روزهای آخر اکرانِ سوءتفاهم، فیلمی با حال و هوای فلسفی کـه مجالی اسـت برای تفکر در روزگاری کـه بی فکری بلای جانمان شده اسـت!

بیوگرافی کامبیز دیرباز و همسرش + مصاحبه و عکس های کامبیز دیرباز

او درباره این عکس نوشته: “آینده”. کارگردان امیرپورکیان

بیوگرافی کامبیز دیرباز و همسرش + مصاحبه و عکس های کامبیز دیرباز

او درباره این عکس نوشته: بعد از بیست سال رفاقت بالاخره با هم همبازی شدیم در فیلمی کـه دوستش میداریم??، خدا حفظت‌ کنه داش امیر جعفریِ کاردرست❤️​?.

بیوگرافی کامبیز دیرباز و همسرش + مصاحبه و عکس های کامبیز دیرباز

او درباره این عکس نوشته: مـا کـه بیست و هفت کیلو کم کردیم تـو این مدت!

او درباره این عکس نوشته: اینروزها حالم بشدت خوبه، دارم فیلمی رو بازی میکنم کـه بعد از مدتها هیجان زدم کرده فیلمنامه خوبش و حال و هوای کارگردان جوان و کاربلدش???.

بیوگرافی کامبیز دیرباز و همسرش + مصاحبه و عکس های کامبیز دیرباز

او درباره این عکس نوشته: افتخار حضور‌ درکنار مردی کـه با تصاویرش در‌سینما شاعری میکنه????، محمود خان کلاری سایه تون بر سینمای کشور ایران مستدام??.

«آینده جنین مادری است به نام امروز...» کامبیز دیرباز، پانته آ بهرام و امیر جعفری کامبیز دیرباز، پانته آ بهرام و امیر جعفری در فیلم سینمایی آینده فیلم شناسی کامبیز دیرباز در ادامه این مطلب مروری بر فیلم و سریال های کامبیز دیرباز خواهیم داشت.

فیلم های سینمایی کامبیز دیرباز 1378 دختران انتظار رحمان رضایی 1381(1380) نغمه ابوالقاسم طالبی 1382 دوئل احمدرضا درویش 1383 گرداب 1384 به نام پدر ابراهیم حاتمی کیا 1385 مقلد شیطان افشین صادقی 1385 سرگیجه محمد زرین دست 1385 اخراجی ها مجید سوزوکی مسعود ده نمکی 1387 یک گزارش واقعی داریوش فرهنگ 1387 کلبه جواد افشار 1387 عیار 14 پرویز شهبازی 1387 انعکاس رضا کریمی 1388 شرط اول مسعود اطیابی 1389 قفس طلایی در عنوان بندی نیامده 1391 شاباش حامد کلاهداری 1391 خاکستر و برف روح الله سهرابی

1392 ساکن طبقه وسط 1395 ماه گرفتگی مسعود اطیابی 1397 تخته گاز محمد آهنگرانی 1397 آینده امیر پورکیان 1398 خروج ابراهیم حاتمی کیا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید