`
شمانیوز
شما نیوز

رضا صادقی

دانلود آهنگ جدید رضا صادقی | رضا صادقی در کنسرت ترکیه کولاک کرد

آهنگ جدید رضا صادقی با عنوان بمونی برام منتشر شد.

به گزارش شمانیوز: رضا صادقی خواننده مشهور ایرانی متولد 25 مرداد 1358 است. رضا صادقی در بندر عباس متولد شده است. همسر رضا صادقی ساکن آلمان بود و پس از عقد و ازدواج در تهران ساکن می شود. رضا صادقی، خواننده پاپ ۲۵ دسامبر (۴ دی) همزمان با جشن شب کریسمس در استانبول کنسرت برگزار می‌کند.

 

 

رضا صادقی در ترکیه کنسرت برگزار می‌کند

ماهان‌راد درباره حواشی برخی کنسرت‌های خارج از کشور و خروج ارز از ایران برای حضور در این برنامه‌ها نیز توضیح داد: «حدود دو سال است که موسیقی در ایران تعطیل شده و تلاش‌های مدیران فرهنگی برای شروع مجدد چرخه اجراها در کشور به دلایل مختلف به تعویق افتاده است. مخاطبان موسیقی هم به هر حال علایقی دارند و این موضوع در ماه‌های گذشته حواشی فراوانی را هم در پی داشته است. امیدوارم با روی کار آمدن مدیران جدید و اتفاقات مثبتی که در یکی دو هفته اخیر رخ داده است، بار دیگر شاهد رونق گرفتن موسیقی و کنسرت در ایران با حفظ همه پروتکل‌های بهداشتی باشیم. به هر حال موسیقی در همه جای دنیا یک صنعت پولساز است و ضعف در اداره آن باعث سواستفاده بسیاری از برگزارکنندگان خارج از ایران در قبال مخاطبان داخلی می‌شود و این خوشایند نیست.»

این فعال حوزه موسیقی در انتهای صحبت‌های خود نیز افزود: «ما برای اولین بار در ایران شرایطی را مهیا کرده‌ایم که مخاطبان ایرانی در خارج از کشور بدون احتیاج به داشتن حساب داخل ایران، بتوانند از خارج از کشور نیز نسبت به تهیه بلیت این کنسرت اقدام نمایند و این ویژگی بسیار حائز اهمیت است که منجر به ارزآوری به کشور نیز خواهد شد.»

حجم فایل صوتی:2.92M | مدت زمان فایل صوتی :00:03:05
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید