`
شمانیوز
شما نیوز

کنعانی زادگان | درخواست کنعانی زادگان | فیلم کنعانی زادگان | ویس کنعانی زادگان

بازیکن تیم ملی،‌ کنعانی زادگان را نابود کرد | کنعانی زادگان با خاک یکسان شد

هستی سهرابی فر بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان واکنش جالبی به حواشی کنعانی زادگان نشان داد.

آبروریزی کنعانی زادگان ابعاد جدیدی پیدا کرد. هستی سهرابی فر بازیکن ملی پوش کشورمان روز گذشته استوری عجیبی در اینستاگرامش منتشر کرد که کنایه‌ای سنگین به کنعانی زادگان بود. ماجرای کنعانی زادگان دو شب قبل در فضای مجازی پخش شد. کنعانی زادگان در مکالمه‌ای تلفنی به طرف مقابل درخواست می‌دهد مدتی را در اتوبوس تیم ملی وقت بگذرانند. کنعانی زادگان فعلا در این مورد واکنشی نشان نداده است.

کنعانی زادگان که در گفتگوی تلفنی با یک دختر به او اصرار میکند که دوست دخترش را به اتوبوس تیم ملی بیاورد و قرار بگذارد این روزها در فضای مجازی به شدت بازتاب داشته است و هستی سهرابی نیز به این مکالمه واکنش نشان داد و با انتشار عکس خود در کنار اتوبوس تیم ملی فوتبال به کنعانی زادگان کنایه زد.

واکنش هستی سهرابی فر به کنعانی زادگان (عکس)

کنعانی زادگان که حسابی در فضای مجازی با لو رفتن این مکالمه آبرویش رفته حالا باید تلاش کند تا این ماجرا را به گونه ای جعلی نشان بدهد.

حرکت منشوری مدافع ملی پوش لو رفت و یک افتضاح بزرگ پیش روی تیم ملی قرار داد. برخی از کارشناسان بر این باورند کنعانی زادگان در دام پرستوی ورزشی افتاده است و دختری که با او طرح دوستی ریخته اجیر شده بود تا تیم ملی را وارد حاشیه کند اما این هم نمی تواند بی مسئولیتی کنعانی زادگان نسبت به تیم ملی بویژه در شرایط کرونایی را نادیده بگیرد.

بی شک روابط شخصی بازیکنان به خودشان ارتباط دارد اما صوت منتشر شده نشان می دهد در تیم ملی ایران چه رفتارهای زیرپوستی ای وجود دارد و این مشت نمونه خروار است.

بعد اینکه چند روز پیش یه دختر در پیج شخصی خود وویس هایی را از کنعانی زادگان گذاشت که کنعانی زادگان در اون وویس به این دختر گفته بیا در اتوبوس تیم ملی همدیگر را ملاقات کنیم راننده اتوبوس رفیقمه. کنعانی زادگان با این آبروریزی به احتمال زیاد لطمه سنگینی به دورام حرفه ای خود زد. کنعانی زادگان مدافع ثابت تیم ملی بود و در صورت صعود احتمالی به جام جهانی شانس داشت در تمت بازی‌ها به میدان برود. کمیته ی اخلاق قصد دارد کنعانی زادگان را برای همیشه از تیم ملی محروم کند.

https://saednews.com/storage/media-center/videos/ac-video-oC1640605884Sp...

حرکت منشوری مدافع ملی پوش لو رفت. و یک افتضاح بزرگ پیش روی تیم ملی قرار داد. برخی از کارشناسان بر این باورند کنعانی زادگان در دام پرستوی ورزشی افتاده است و دختری که با او طرح دوستی ریخته اجیر شده بود تا تیم ملی را وارد حاشیه کند اما این هم نمی تواند بی مسئولیتی کنعانی زادگان نسبت به تیم ملی بویژه در شرایط کرونایی را نادیده بگیرد. بی شک روابط شخصی بازیکنان به خودشان ارتباط دارد اما صوت منتشر شده نشان می دهد در تیم ملی ایران چه رفتارهای زیرپوستی ای وجود دارد و این مشت نمونه خروار است.

در حالی که روز گذشته محمدحسین کنعانی زادگان در لیست تیم منتخب سال آسیا قرار گرفت، خبر بدی در خصوص وی منتشر شد. انتشار فایل های صوتی عجیب از محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش در اردوی اخیر تیم ملی حاشیه های جدیدی برای او به همراه داشته است.

اقدام بی‌شرمانه و نامشروع کنعانی زادگان + فیلم |‌ فحشا در تیم ملی فوتبال ایران8​وی در طول صحبت هایش به دنبال دریافت عکس منشوری از یک دختر است. صوت های منتشر شده نشان می دهد، وی بارها و در ساعت های مختلف به دنبال دریافت تصاویر غیر اخلاقی بوده است. تا این لحظه حداقل 4 صوت از وی منتشر شده است که با سانسور بخش هایی از آنها به انتشار آن دست می زنیم.

پس از انتشار گسترده این صوت ها گفته می شد کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال این مدافع جنجالی را برای ادای توضیحاتی به این نهاد احضار کرده است.

*افتضاح اتوبوس تیم ملی ؟

در یکی از این صوت ها محمدحسین کنعانی زادگان به دخترجوان که احتمال داده می شود پرستوی ورزشی بوده باشد می گوید که در قرنطینه تیم ملی است؛ اما به خاطر رفاقتی که با راننده اتوبوس تیم ملی دارد می تواند برای کنار هم بودن به اتوبوس بروند. در چنین شرایطی اگر ویروس کرونا بین بازیکنان تیم ملی منتقل می شد چه کسی می توانست در این باره پاسخگو باشد؟ آیا سلامت بازیکنان زیر سوال نمی رود؟

با توجه به اینکه تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی حضور دارد. به نظر می رسد این اتفاق به حوالی 20 مهر یا 25 آبان باز می گردد. تیم ملی در این روزها از کره جنوبی و سوریه دیدار داشته است.

جنجال های اخلاقی علیه مدافعان ملی پوش!

اکنون باید دید آیا کنعانی زادگان هم به سرنوشت مدافع قبلی دچار می شود یا خیر؟ در صورت محرومیت کنعانی زادگان وی به احتمال زیاد حضور در جام جهانی فوتبال را از دست خواهد داد.

بعد از این موضوع تلخ، بعضی طرفداران فوتبال در شبکه های اجتماعی اعلام کردند این موضوع می تواند برای اخاذی از بازیکنان تیم ملی باشد. در هر حال، انتشار چنین صوتی برای تیم ملی که در آستانه صعود به جام جهانی قرار دارد خبر خوبی نیست. شاید آن روز که تاکید می شد سرپرست تیم ملی باید نام بزرگتری باشد، بهتر بود فدراسیون فوتبال تصمیم درست تری اتخاذ می کرد.

*مورد مشابه در هلند

در مورد مشابه ای که برای بازیکنان تیم ملی زیر 19 سال هلند اتفاق افتاده بود، پنج بازیکن چندین دختر جوان را به هتل محل اقامت شان آوردند و قوانین قرنطینه تیم ملی زیر 19 سال هلند را نقض کردند. به همین سبب آنها اخراج شدند.

گفته می‌شود کنعانی زادگان در انتظار رای کمیته اخلاق است و به احتمال زیاد از حضور در تیم ملی مادام الهمر محروم خواهد شد.

جنجالی که «آماندا» برای رامین رضاییان درست کرد

اقدام بی‌شرمانه و نامشروع کنعانی زادگان + فیلم |‌ فحشا در تیم ملی فوتبال ایران18

رامین رضاییان ملی پوش ایرانی باشگاه الشحانیه این روز‌ها درگیر ماجرای عجیبی شده که واکنش‌های زیادی را در پی داشته است.

رامین رضاییان، مدافع ملی پوش باشگاه الشحانیه که سابقه بازی با پیراهن پرسپولیس را دارد، این روز‌ها شاید برای چندمین بار اسیر موارد حاشیه‌ای شده است؛ داستان جدید مربوط به انتشار فیلمی از سوی دختری به اسم آماندا است که مدعی شده چندسالی با رامین رضاییان در ارتباط بوده و رامین برای سر زدن به او چند روز یکبار سوار هواپیما می‌شود و مسیر طولانی را طی می‌کند.

این دختر در ویدیویی منتشر شده از ۵ سال ارتباطش با رامین رضاییان می‌گوید و بعد هم انتهای ویدیویی تصاویر از چت هایش با رامین منتشر می‌شود. پر واضح است که تا همینجا مدرکی بر راستی آزمایی صحبت‌های آماندا مربوط به ارتباط ۵ ساله اش با رامین رضاییان وجود ندارد، به ویژه اینکه اخباری در فضای مجازی منتشر شده که دو نفر از چهره‌های سرشناس دیگر که یکی خواننده و دیگری بازیگر سرشناسی هم هستند شبیه چت‌های منتشر شده با آماندا داشته اند.

اقدام بی‌شرمانه و نامشروع کنعانی زادگان + فیلم |‌ فحشا در تیم ملی فوتبال ایران10

حالا همین اتفاقات سوژه‌ای شده تا زندگی حرفه‌ای رامین رضاییان دستخوش تغییر و تحول شود به ویژه اینکه شایعه‌ای به راه افتاده که رامین رضاییان از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ایران محروم می‌شود و فعلا به تیم ملی هم دعوت نمی‌شود. ابتدا این شایعه را خبر ورزشی در گزارشی بدون اینکه اسمی از رامین بیاورد منتشر کرد و خبر داد به محض بازگشت این بازیکن لژیونر که سابقه بازی در یکی از تیم‌های مطرح ایران را داشته، کمیته اخلاقی اقدامات لازم علیه او را اعمال می‌کند. همچنین روز گذشته خبرگزاری ایسنا در مطلبی با عنوان «تصاویر خصوصی باعث محرومیت رامین رضاییان شده است؟» به این موضوع اشاره‌ای بیشتر کرد هرچند که خبر داد پیگیری‌ها نشان می‌دهد چنین خبری صحبت ندارد.

شایعات درباره محرومیت رامین رضاییان به واسطه حاشیه‌ای که آماندا شروعش کرد آن قدر جدی شد که یکی از اعضای فدراسیون فوتبال هم نسبت به آن واکنش نشان داد؛ غلامحسین زمان آبادی، مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال در این مورد به ایلنا گفته است «از همکاران عزیز در رسانه‌های گروهی می‌خواهم با همه وجود مقابل بی‌اخلاقی‌ها بایستند. بازیکنی مثل رامین رضاییان جزو چهره‌های با ارزش فوتبال ماست و همین اخیرا خبر آمده بود که او در خفا به بیماران کرونایی در زادگاهش کمک کرده است. آیا انتشار بی حد و مرز شایعات زرد کمکی به فوتبال می‌کند؟ چرا باید فضایی به وجود بیاید که برخی شایعات باعث بروز مشکل برای این چهره‌های ملی شود؟ وظیفه همه ما این است با همه توان به سمتی پیش برویم که فضای جامعه ورزش عاری ازبی اخلاقی باشد و تحقق این بحث بی شک در گرو رعایت اخلاق است.»

اقدام بی‌شرمانه و نامشروع کنعانی زادگان + فیلم |‌ فحشا در تیم ملی فوتبال ایران1

عدم حمایت استقلالی ها از کنعانی زادگان

قبلا موارد مشابهی از بیرانوند و رضاییان منتشر شده بود، ولی استقلالی‌ها به حریم شخصیِ این دو نفر احترام گذاشته و کوچکترین موضعی علیه آنها نگرفتند. ولی بحث کنعانی‌زادگان فرق داره. اولا اردوی تیم ملی حریم شخصی نیست و ثانیا این بازیکن سابقه فحاشی به بخش بزرگی از مردم ایران رو داره. بعد از انتشار فایل‌های صوتی مرتبط با حسین‌کنعانی زادگان، پرسپولیسی‌ها به دفاع از بازیکن سابق تیم‌شون پرداخته و این فایل‌ها رو مربوط به حریم شخصی بازیکن عنوان کرده و خواهان عدم هر نوع برخوردی با او هستند. اما این موضوع ربطی به حریم شخصی نداره، چون کنعانی‌زادگان از اردوی تیم ملی به عنوان طعمه‌ای برای فریب دختران جوان استفاده کرده و با نقض قرنطینه در دوران کرونا، از اردوی تیم ملی به عنوان مکانی برای لهو و لعب استفاده کرده بود. در موارد مشابه، شاهد بدترین برخوردها با چنین بازیکنانی در فوتبال اروپا هستیم که در ادامه به دو مورد اون می‌پردازیم. پارسال گرث ساوت‌گیت، دو بازیکن تیم ملی انگلیس رو به دلیل عمل مشابه کنعانی‌زادگان از اردوی انگلیس اخراج کرد. یا همین سه ماه پیش، چهار بازیکن تیم ملی زیر ۱۹ سال هلند به علت آوردن دختر به اردو، از تیم ملی کشورشون اخراج شدند. همون طور که دیدید با کار زشت کنعانی‌زادگان حتی در آزادترین کشورهای دنیا هم برخورد میشه، چون این موضوع هیچ ربطی به حریم شخصی افراد نداره. امیدواریم برخوردی قاطع با این بازیکن صورت بگیره تا دیگه کسی به خودش اجازه نده حرمت تیم ملی رو با هوسرانی خود خدشه دار کنه.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید