`
شمانیوز
شما نیوز

تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس 14 شهر

مدارس تبریز، اصفهان و 14 شهر دیگر به دلیل آلودگی هوا چهارشنبه 8 دی تعطیل شدند.

به گزارش شمانیوز: با توجه به آلودگی هوا در کلانشهرها و برودت هوا در استانهای شمالی مدارس برخی از استانها در تاریخ 8 دی تعطیل اعلام شدند.

 

آلودگی هوا مدارس تبریز را تعطیل کرد

مدارس شهر تبریز ۴ شنبه ۸ دی ماه ۱۴۰۰ تعطیل است.

امتحانات نهایی شامل تعطیلی نبوده و در موعد مقرر برگزار خواهد شد.

به علت افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس و بنا به تصمیم کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوای مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی این تصمیم را اتخاذ کرده است.

طبق این تصمیم آموزش‌های حضوری در تمامی مدارس دولتی و غیردولتی نواحی پنجگانه شهر تبریز در دو نوبت صبح و بعد ازظهر برای تمامی دوره تحصیلی، پیش دبستانی، ابتدایی، استثنایی، دوره اول و دوم متوسطه تعطیل اعلام می‌شود.

امتحانات داخلی مدارس لغو و برنامه جدید متعاقباً اعلام خواهد شد. بر اساس همین تصمیم، آموزش‌ها تعطیل نبوده و به صورت مجازی از بستر شاد انجام خواهد شد.

 

مدارس اصفهان تعطیل است

دبیر کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا اصفهان از تعطیلی فعالیت آموزشی حضوری در کلیه مقاطع و سطوح آموزشی اعم از دولتی و غیردولتی، مدارس استثنایی، مهدکودک ها و آموزشگاه‌های زبان و علمی آزاد در روز چهارشنبه خبر داد و گفت: فعالیت‌های آموزشی در شهرهای اصفهان، سجزی، شاهین شهر، خمینی شهر، دولت آباد، زرین شهر، مبارکه، فولاد شهر، فلاورجان، کاشان، آران و بیدگل و نجف‌آباد با پیگیری اداره کل آموزش و پرورش استان تعطیل خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید