`
شمانیوز
شما نیوز

توسط خودروسازی سایپا انجام شد

اجرای همزمان ۲ طرح پیش‌فروش و مشارکت در تولید | معرفی محصولات طرح جدید سایپا

شرکت خودروسازی سایپا این هفته طرح پیش‌فروش و مشارکت در تولید را به صورت همزمان اجرا می‌کند. در این مرحله از طرح پیش‌فروش و مشارکت در تولید، ۶ محصول توسط این خودروساز عرضه شده است. اما کدام محصولات عرضه شدند؟

به گزارش شمانیوز: سایپا، ابتدای دی ماه نیز به صورت همزمان این دو طرح فروش را اجرا کرد. محصولات عرضه شده توسط سایپا در این دو طرح یکسان است. تنها تفاوت میان این دو طرح زمان تحویل خودروهای عرضه شده است. سایپایی‌ها محصولات طرح پیش‌فروش را در بازه خرداد تا مرداد ماه ۱۴۰۱ تحویل می‌دهند اما شرکت‌کنندگان در طرح مشارکت در تولید در صورت انتخاب شدن، خودروهای خود را در بازه زمانی بهمن و اسفند سال آینده دریافت می‌کنند.

محصولاتی که در طرح جدید سایپا عرضه می‌شوند

بر اساس اطلاعیه سایپا؛ شاهین، کوییک S، کوییک R، کوییک، ساینا S و وانت پراید در معرض انتخاب متقاضیان قرار دارند.

متقاضیان چه آنهایی که در طرح پیش‌فروش شرکت می‌کنند و چه آنهایی که در مشارکت در تولید حضور دارند در صورت انتخاب شدن باید برای شاهین حدود ۱۷۱‌میلیون و ۹۰۰‌هزار تومان واریز کنند. متقاضیان کوییک باید حدود ۸۳‌میلیون تومان برای شرکت در این طرح فروش پرداخت کنند. برای شرکت در قرعه‌کشی ساینا نیز حدود ۸۳‌میلیون و ۸۰۰‌هزار تومان نیاز است.

مشتریان کوییک R (دو رنگ) حدود ۸۷‌میلیون و ۸۵۰هزار تومان در صورت انتخاب شدن نیاز دارند و برای کوییک S نیز مبلغ ۹۱‌میلیون و ۱۴۰‌هزار تومان باید در دسترس باشد. وانت پراید هم در هر دو طرح فروش با پیش‌پرداخت ۷۳‌میلیون و ۴۵۰‌هزار تومانی حاضر است.

این شرکت شاخص خودروسازی کشور، برای افرادی که در طرح مشارکت در تولید شرکت می‌کنند نیز سود مشارکت در نظر گرفته است. تمام محصولات عرضه شده در این طرح سود مشارکت ۱۰‌درصدی دارند. متقاضیان از ساعت ۸ صبح پنج‌شنبه مورخ ۱۶ دی ماه سال‌جاری (به مدت ۲ روز) به صورت ۲۴ ساعته می‌توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا نسبت به پیش ثبت‌نام (شرکت در قرعه‌کشی) اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید