`
شمانیوز
شما نیوز

آیفون

قابلیت های شگفت انگیز آیفون 14

گوشی جدید اپل شهریور سال 1401 با قابلیت‌ های جدید به بازار های جهانی عرضه خواهد شد.

به گزارش شمانیوز :شرکت اپل در چند دهه اخیر با طراحی گوشی‌های آیفون خود توانسته در سرتاسر جهان  رضایت هواداران خود را جلب کند. این شرکت در سال ۲۰۱۷ بریدگی دوربین (ناچ) را به گوشی‌های خود اضافه کرد اما قصد دارد آن را در  آیفون جدید حذف کند.

شرکت اپل قصد دارد در تلفن هوشمند iPhone ۱۴ یک سوراخ بسیار کوچک  برای دوربین سلفی ایجاد کند که به کاربران اپل امکان می‌دهد بدون ضربه زدن از دوربین و  صفحه نمایش استفاده کنند؛ مینگ شی کو، متخصص افشای اطلاعات اپل، پیش از این احتمال عرضه آیفون ۱۴ را بدون برآمدگی دوربین تایید کرده بود.

پیش‌بینی می‌شود که اپل گوشی جدید خود را شهریور ماه سال آینده روانه بازارهای جهانی کند، به گفته متخصصان امور فنی اپل این شرکت، آیفون ۱۴ خود را در ۴ نسخه عرضه می‌کند. براساس گزارش‌ها، اندازه صفحه نمایشگر آیفون جدید  ۶.۱ اینچ و اندازه پرومکس  آن  ۶.۷ اینچ خواهد بود.

طبق شایعات اخیر، آیفون ۱۴ دارای لنز واید ۱/۱.۳ اینچی برای عکاسی است. آیفون جدید به طور بالقوه عملکرد ترکیبی را به کاربران ارائه می‌دهد، همچنین قابلیت ضبط ویدئو‌هایی با کیفیت 8K را دارد. افزون بر این انتظار می‌رود آیفون‌های سری ۱۴ دارای صفحه نمایش کشویی ثانویه و فناوری شارژ هوا (air charge) باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید