`
شمانیوز
شما نیوز

ساعد سهیلی

جشن تولد مجلل پسر ساعد سهیلی | اولین عکس از پسر ساعد سهیلی

عکسی از تولد ۴ سالگی هامون پسر ساعد سهیلی و گلوریا هاردی را در ادامه مشاهده می کنید.

جشن تولد مجلل پسر ساعد سهیلی | اولین عکس از پسر ساعد سهیلی

به گزارش شمانیوزساعد سهیلی متولد ۳۰ بهمن ۱۳۶۶، مشهد است.ساعد سهیلی  فرزند سعید سهیلی کارگردان سینما است. ساعد سهیلی با گلوریا هاردی بازیگر مجموعهٔ کیمیا ازدواج کرد. ساعد سهیلی پس از بازی در فیلم سینمایی لاتاری و واکنش‌های منفی دولت دبی،  به این کشور ممنوع‌الورود  شد.

 

ساعد سهیلی

 

نام:ساعد

نام خانوادگی:سهیلی

تاریخ تولد:30 بهمن1366

محل تولد:مشهد

والدین:سعید سهیلی

زمینه فعالیت:بازیگری

سال های فعالیت:1380تا اکنون

همسر:گلوریا هاردی

 

زندگی شخصی ساعد سهیلی

ساعد سهیلی متولد 30 بهمن 1366 در مشهد فرزند نویسنده و کارگردان سینما سعید سهیلی است . وی فعالیت هنری خود را از سن چهارده سالگی با نقش کوتاهی در فیلم شب برهنه ساخته ی سهید سهیلی آغاز کرد همچنین فیلم بردار پشت صحنه در برخی کارهای پدرش بوده است. گشت ارشاد، متروپل و کلاشینکف از دیگر فیلم های این بازیگر است.

 

ساعد سهیلی

 

ازدواج ساعد سهیلی

ساعد سهیلی چند سالی است که ازدواج کرده است و متاهل است. ساعد سهیلی وقتی به فستیوالی در پاریس دعوت شده بود با گلوریا هاردی آشنا شد و با هم ازدواج کردند. گلوریا هاردی یک رگ فرانسوی دارد و در سریال کیمیا نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

 

اختلاف سنی ساعد سهیلی با همسرش

ساعد سهیلی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان شهریورماه 93 ازدواجش با گلوریا هاردی را علنی کرد و با مراسمی راهی خانه بخت شد. گلوریا هاردی بازیگر ایرانی و فرانسوی سریال کیمیا همسر ساعد سهیلی است و این زوج هنرمند چند سالی است که زندگی مشترک بی حاشیه ای دارند.

ساعد سهیلی این روزها با فیلم اتاق تاریک در سینماها است و در این فیلم ایفاگر نقشی متفاوت شد که در زندگی مشترکش با گلوریا هاردی هم تجربه آن را داشت.

 

ساعد سهیلی

 

همسر ساعد سهیلی

گلوریا هاردی بازیگر خارجی ( فرانسوی ) سریال کیمیا همسر ساعد سهیلی است.گلوریا هاردی ملیتی ایرانی، فرانسوی دارد و فارسی را خوب متوجه نمی شود. او مادری ایرانی و پدری فرانسوی دارد و همه اقوامش در فرانسه زندگی می کنند.

 

ساعد سهیلی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • طیبه

  من گلورا هارد را خیلی دوست دارم یعنی عاشقشم من یه زنم

 • 🌺

  خخخیلی خوبن از خخخخیلی از بازیگرا بهتر
  تولد پسرتون مبارک ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ساله بشه زیر سایه خدا و بعدش زیر سایه پدر و مادر عزیزش

 • تقوی

  سلام
  تولد پسر گل تون مبارک انشاالله