`
شمانیوز
شما نیوز

فرهاد مجیدی | قرارداد فرهاد مجیدی | اخبار فرهاد مجیدی | استوری فرهاد مجیدی

عکس خصوصی همسر فرهاد مجیدی و محمدرضا گلزار | دوستی صمیمی گلزار و مجیدی

همسر فرهاد مجیدی با محمدرضا گلزار چه نسبتی دارد؟

عکس خصوصی همسر فرهاد مجیدی و محمدرضا گلزار | دوستی صمیمی گلزار و مجیدی

 به گزارش گل کوچیک فرهاد مجیدی را می‌توان با محمدرضا گلزار در سینما مقایسه کرد. فرهاد مجیدی به واسطه درخشش در استقلال و چهره جذابی که داشت به یکی از سوپراستارهای فوتبال تبدیل شد. فرهاد مجیدی با محمدرضا گلزار سالیان سال است که دوست هستند. زمانی شایعه شده بود که همسر فرهاد مجیدی با محمدرضا گلزار در ارتباط است. این شایعه پس از افشا شدن برخی حقایق تکذیب شد. فرهاد مجیدی و گلزار در این سال ها رابطه دوستانه خود ر حفظ کردند و هر ازگاهی به یاد دوران جوانی به دیدار هم می‌روند.

فرهاد مجیدی مربی استقلال است . فرهاد مجیدی و محمدرضا گلزار رفاقت قدیمی با هم دارند . فرهاد مجیدی با استقلال توانست به فینال جام حذفی برسد . عکس دیده نشده از محمدرضا گلزار و همسر اول فرهاد مجیدی را در ادامه مشاهده می کنید

همسر فرهاد مجیدی در بغل گلزار

فرهاد مجیدی قادیکلایی مشهور به فرهاد مجیدی (زاده 13 خرداد 1355) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در 7 آبان 1392 در باشگاه استقلال تهران از دنیای فوتبال کناره گیری کرد. وی سابقه بازی در باشگاه های بهمن کرج، راپیدوین اتریش، الوصل امارات، العین امارات، الاهلی امارات، النصر امارات و الغرافه قطر را دارد.

ماشین جالب فرهاد مجیدی و محمدرضا گلزار

ماشین جالب فرهاد مجیدی و محمدرضا گلزار /عکس

عکس فرهاد مجیدی در رستوران محمدرضا گلزار

عکس فرهاد مجیدی در رستوران محمدرضا گلزار

این روزها رستوران محمدرضا گلزار محل عکس گرفتن افراد معروف و مشهور کشور شده است. فرهاد مجیدی و مهدی ماهانی بازیگر فیلم های تلویزیون و سینما به همراه چند تن از دوستان شان به رستوران انار رفتند و سلفی زیر را در کنار محمدرضا گلزار گرفتند.

عکس فرهاد مجیدی در رستوران محمدرضا گلزار

از باشگاه ها تا خداحافظی فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی دوران فوتبال خود را با تیم فوتبال صنایع پارچین که محل زندگی خود و کار پدرش در آنجا بود شروع کرد. نخستین تیم رسمی که فرهاد مجیدی در آن بازی کرد، تیم جوانان کشاورز بود. او بعد از مدتی بازی در این تیم به جوانان بهمن پیوست. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی به طور قرضی برای بازی در مسابقات استانی به تیم پارچین بازگشت. بعد از 8 ماه حضور قرضی در تیم پارچین تیم بهمن بار دیگر خواستار او شود و دوباره به این تیم بازگشت.

عکس فرهاد مجیدی

بیوگرافی کامل فرهاد مجیدی پیشکسوت استقلال

مجیدی در 2 فصل حضور خود در بهمن کرج 7 گل برای این تیم به ثمر رساند. در تیر ماه سال 76 مجیدی که تنها 20 سال داشت مورد توجه تیم استقلال تهران قرار گرفت و از تیم بهمن به استقلال تهران پیوست.

استقلال تهران

مجیدی در اولین فصل حضور خود در استقلال تهران همراه با این تیم قهرمان لیگ آزادگان در فصل 77–76 شد. در فصل بعد حضور خود در این تیم به نایب قهرمانی جام باشگاه های آسیا، نایب قهرمانی جام حذفی، و همچنین نایب قهرمانی لیگ آزادگان دست یافت. بعد از بازی جنجالی استقلال تهران و فجر سپاسی در شیراز و محرومیت چند جلسه ای که نصیب وی شد، مجیدی راهی اتریش شد و به تیم راپید وین پیوست.

راپید وین

او در نیم فصل دوم در 12 بازی برای تیم راپید وین به میدان رفت و 4 گل هم به ثمر رساند. مجیدی با پایان فصل 2000–1999 لیگ اتریش بار دیگر به استقلال برگشت.

فرهاد مجیدی راپیدوین

فرهاد مجیدی در راپیدوین

استقلال تهران

در سال 1379 و پس از بازگشت از اتریش مجیدی در 6 بازی برای استقلال به میدان رفت و پس از مدت کوتاهی با پیشنهاد الوصل راهی کشور امارات شد.

ازدواج و همسران فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی با دختری بنام فرناز مومنی ازدواج کرد و از این رابطه صاحب یک دختر بنام تیام و یک پسر بنام امیر بردیا است، این زندگی پس از سال‌ها به جدایی و طلاق انجامید.

همسر اول فرهاد مجیدی

او برای بار دوم بعد از پیوستن به الغرافه قطر در سال ۹۰ ازدواج کرد. مجیدی اقامات دوبی را دارد او پس از آنکه با العین قهرمانی در آسیا را جشن گرفت یک دستگاه ویلا در ساحل جمیرا از شیخ دوبی دریافت کرد. او یک منزل فوق العاده شیک و همچنین یک فروشگاه به ارزش یک و نیم میلیون دلار در امارات دارد و همچنین سوله‌ای در دوبی خریداری کرده و در مدت حضورش در استقلال آن زمان آنرا به مبلغ سالیانه ۳۵۰ میلیون تومان اجاره داده و درآمد چشمگیری از این راه به دست آورد.

قرار داد داخلی با پرسپولیس

زمانی که فرهاد از اتریش به فوتبال ایران برگشت علی پروین با او وارد مذاکره شد تا ستاره استقلال را قاپ بزند. حتی شایعه شد که در توانیر با قرمزها قرارداد داخلی هم امضا کرده است. مصاحبه آن زمان فرهاد با یکی از هفته نامه ها که از هواداران استقلال خداحافظی کرده بود و برای رفتن به پرسپولیس رخصت گرفته بود هم این انتقال را باورپذیر می کرد، اما باز هم فتح ا… زاده فرهاد را از دهان شیر بیرون آورد و برای دومین بار استقلالی کرد. مجیدی هم هرگز ماجرای بستن قرارداد داخلی با پرسپولیس را تکذیب نکرد.

همسر فرهاد مجیدی همسر دوم فرهاد مجیدی طلاق فرهاد مجیدی بیوگرافی فرناز مومنی ازدواج فرهاد مجیدی

دومین رفت و آمد فرهاد

به هر شکل فرهاد مجیدی در استقلال ماندگار شد و در لیگ آزادگان سال ۸۰- ۷۹ یک فصل دیگر برای استقلال بازی کرد، اما در پایان فصل و همزمان با شروع لیگ حرفه ای به الوصل امارات رفت . اما پس از انجام هشت بازی و به ثمر رساندن هفت گل او برای دومین بار به استقلال برگشت و در لیگ برتر برای تیمش بازی کرد.

سومین رفت و آمد فرهاد!

فرهاد پس از یک دوره کوتاه دوباره استقلال را به مقصد امارات و الوصل ترک کرد. او به الوصل امارات برگشت و چهار سال تمام در این تیم توپ زد. در سال ۲۰۰۳ به شکل فرضی به العین رفت و با این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کرد. پس از آن بار دیگر به شکل قرضی راهی الاهلی امارات شد. النصر و الاهلی تیم های بعدی فرهاد در امارات بودند. سرانجام در سال ۸۶ یعنی لیگ هفتم حرفه ای بار دیگر با مدیریت فتح ا… زاده و سرمربیگری مرحوم ناصر حجازی پس از حدود شش سال دوری به فوتبال ایران و استقلال برگشت.

دو فصل ناموفق

فرهاد در دو فصل اول حضورش در استقلال درخشش چندانی نداشت و بیشتر به عنوان یک بازیکن تعویضی در ترکیب تیم قرار می گرفت. اما از اواخر لیگ هشتم و به شکل قطعی از ابتدای لیگ نهم حرفه ای دوران طلایی فرهاد شروع شد. در سه فصل اخیر مجیدی بهترین بازیکن استقلال و از بهترین های لیگ برتر ایران لقب گرفت.

همسر فرهاد مجیدی همسر دوم فرهاد مجیدی طلاق فرهاد مجیدی بیوگرافی فرناز مومنی ازدواج فرهاد مجیدی

فرناز مومنی همسر فرهاد مجیدی

فرهاد علیه منصوریان، قربانی و ژنرال

مجیدی پس از بازگشت به استقلال با سه نفر به شدت مشکل و اختلاف داشت. فرهاد و علی منصور یک فصل آن هم در لیگ هفتم حرفه ای هم تیمی بودند. اما مشکل اصلی آنها به فرزاد، برادر کوچک تر فرهاد بر می گشت. پیروز قربانی هم بر سر همین مسایل با فرهاد مشکل داشت. او حتی جدایی خود از استقلال را گردن مجیدی انداخت. در لیگ دهم هم که قرار بود بر گردد. اما این اتفاق نیفتاد، پیروز علیه برخی ها مصاحبه کرد که گفته می شود، منظورش از برخی ها مجیدی بود! رابطه بد او با امیر قلعه نویی هم که برای همه آشکار است. اما دلیل اصلی آن را نه ژنرال و نه مجیدی به طور شفاف بیان نکردند. رفاقت بابایی مشاور سابق فتح ا… زاده و واعظ با مجیدی که رابطه بسیار بدی با قلعه نویی دارد هم در این میان جالب است. هنوز هواداران استقلال دعواهای ژنرال و بابایی که «بچه» خطاب می شد را فراموش نکرده اند.

خداحافظی نیمه کاره

در لیگ دهم حرفه ای که مجیدی در اوج آمادگی خود قرار داشت بر سر مسایل مالی با فتح ا… زاده به مشکل خورد. پس از آن اعلام کرد که از فوتبال خداحافظی کرده و دیگر برای استقلال بازی نمی کند! اما سرانجام پس از جلساتی که با مدیرعامل استقلال برگزار کرد از تصمیم خود برگشت و به فوتبالش ادامه داد! پس از آن هم چند بار دیگر بحث خداحافظی او مطرح شد تا به امروز که استقلال را تنها گذاشت و به امارات رفت.

۲ بار کاندیدای بهترین بازیکن سال آسیا شد

فرهاد مجیدی پس از درخشش در لیگ قهرمانان آسیا در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ دو بار در میان کاندیداهای AFC برای انتخاب بهترین بازیکن سال آسیا قرار گرفت. در سال ۲۰۱۰ او تا سه نفر نهایی هم بالا رفت اما سرانجام یک استرالیایی به این عنوان رسید. در سال ۲۰۱۱ هم او در لیست ۱۰ نفره قرار داشت اما به مراحل بالاتر نرفت.

رابطه خوب با مدیران عامل!

فرهاد در این سال ها چه در دوره واعظ آشتیانی و چه در دوره مدیریت فتح ا… زاده رابطه بسیار خوبی با مدیران عامل داشت. بسیاری بر این باور بودند که مجیدی روی تصمیمات کلان باشگاه تأثیرگذار بود. حتی یک بار حسن روشن در مورد حذف شدن نام علیرضا منصوریان از کمیته فنی افشار کرد فتح ا… زاده گفته چون مجیدی با علی منصور مخالف است نباید در کمیته فنی باشد؟!

شیخ اماراتی زیر پیراهن فرهاد!

در یکی از بازی های الوصل زمانی که مجیدی برای تیمش گلزنی کرد پیراهن خود را بالا زد وعکس یکی از شیخ های امارات را نشان داد! افشای این اتفاق از سوی روزنامه گل باعث شد تا او علیه این روزنامه شکایت کند. هر چند در پایان با توجه تصاویر و مدارک ر وزنامه گل تبرئه شد. فرهاد در توضیح این ماجرا گفت چون تولد آن شیخ بود، باشگاه به تمام بازیکنان دستور داده بود آن تی شرت را زیر پیراهن خود بپوشند و هر کس گل زد تصویر او را نشان دهد!

کاش زمان ناصر این طور بودی

زمانی که مرحوم ناصر حجازی در بستر بیماری قرار داشت، فرهاد به ملاقات او می رود خانم شفیعی به مجیدی خاطرات لیگ هفتم را یادآوری می کند و می گوید اگر آن فصل هم این قدر آماده بود استقلال حجازی نتیجه می گرفت و آن مرحوم بر کنار نمی شد.

ماجرای فرهاد مجیدی و علیرضا فغانی هم جالب بود. کاپیتان استقلال چند بار از سوی این داور با کارت قرمز رو به رو شد. در مورد این دو نفر گفته می شد که رابطه خوبی با یکدیگر ندارند و برای همین بازی هایی که این داور سوت می زند، مجیدی زیاد اعتراض می کند و فغانی هم راحت به او کارت زرد و قرمز نشان می دهد! دلیل اصلی و جرقه اختلاف این دو نفر هم مشخص نبود.

هدیه بازوبند به بازیکن جوان!

مجیدی دوبار در جریان بازی بازوبند کاپیتانی را به عنوان هدیه در اختیار اسماعیل شریفات قرار داد. آن هم در شرایطی که نفرات قدیمی تر و با سابقه تر از شریفات در زمین حضور داشتند! پاداش گلزنی به پرسپولیس در داربی جام حذفی برای شریفات کاپیتانی چند دقیقه ای استقلال بود. حالا که فرهاد رفته شاید شریفات هرگز رنگ بازوبند را هم نبیند! اینکه حرکت فرهاد خوب بود یا نه نظرات مختلفی وجود داشت. برخی آن را به حساب اخلاق خوب او گذاشتند و برخی این کار را توهین به بازو بند استقلال و قدیمی های تیم می دانند؟!

فرهاد مجیدی در نظر سنجی سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال با آرای بیشتر به عنوان محبوب ترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۰ شناخته شد

محبوب ترین بازیکن جهان!

فرهاد مجیدی در نظر سنجی سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال با آرای بیشتر به عنوان محبوب ترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۰ شناخته شد! در انتخاب بازیکن محبوب سال ۲۰۱۱ هم در مرحله دوم او بالاترین رای را آورده و رقابت نزدیکی با علی کریمی دارد.

بهترین گلزن ایران در آسیا

فرهاد مجیدی با زدن ۱۳ گل در رقابت های آسیایی توانست بالاتر از فرشاد پیوس و محمود کریمی که هر کدام ۱۱ گل به ثمر رسانده بودند عنوان بهترین گلزن باشگاهی ایران در رقابت های آسیایی را کسب کند. همچنین او تنها فوتبالیست ایران است که قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کرده است. مجیدی در سال ۲۰۰۳ با العین به این مهم رسید.

CQsd1Ixe2gQd - همسر اول و دوم فرهاد مجیدی کیست + عکس

سوار یکی از ۵ ماشین دنیا

مجیدی بهترین ماشین ها را می خرد کاپیتان سابق استقلالی ها در امارات با ماشین دست ساز انگلیسی بنتلی که در دنیا پنج نفر بیشتر ندارند رانندگی می کرد

مجیدی برای آنکه اتومبیل BMW سری ۷ خود را وارد ایران کند باید پول زیادی به گمرک می داد. به همین علت از این کار پشیمان شد

ازدواج و همسران

فرهاد مجیدی با دختری بنام فرناز مومنی ازدواج کرد و از این رابطه صاحب یک دختر بنام تیام و یک پسر بنام امیر بردیا است، این زندگی پس از سال ها به جدایی و طلاق انجامید

او برای بار دوم بعد از پیوستن به الغرافه قطر در سال ۹۰ ازدواج کرد

vGnh3tGdcXor - همسر اول و دوم فرهاد مجیدی کیست + عکس

تمام عشق برای فرزندان

زندگی شخصی کاپیتان استقلال مملو از علاقه به تیام و امیربردیاست فرهاد به خاطر عشق به فرزندانش، گاهی تمرینات را زودتر تمام می کرد و پس از بازی ها نیز زودتر از دیگران، کمپ را ترک م می کرد تا وقت زیادی برای تربیت فرزندان خود داشته باشد

دختر فرهاد مجیدی به زبان فارسی آشنا نیست و به مدرسه انگلیسی رفته است

xrTSvLshVlZe - همسر اول و دوم فرهاد مجیدی کیست + عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied