`
شمانیوز
شما نیوز

احمدی نژاد

اجرای زنده ابراهیم تاتلیسس برای احمدی نژاد در ترکیه | احمدی در ترکیه غوغا کرد

مردم ترکیه به حضور محمود احمدی‌نژاد در خیابان‌های استانبول واکنش نشان دادند.

به گزارش شمانیوز: مردم ترکیه به حضور محمود احمدی‌نژاد در خیابان‌های استانبول واکنش نشان دادند و حتی یک خواننده خیابانی برای جلب توجه او، آهنگی از ابراهیم تاتلیسس را برای رئیس جمهور پیشین ایران اجرا کرد.

 

 

محمود احمدی‌نژاد رییس جمهور پیشین کشور به ترکیه رفت. کانال دولت بهار تصاویری از حضور احمدی نژاد در فرودگاه امام خمینی منتشر کرده است.

نماینده نزدیک به احمدی نژاد ادامه داد: "این سفر به دعوت دانشگاه بیلکنت استانبول انجام می شود و قرار است در این دانشگاه به رئیس جمهور اسبق ایران دکترای افتخاری اهدا شود."

احمدعلیرضا بیگی نماینده مجلس در این باره گفت: «عصر امروز آقای احمدی نژاد به همراه سید مجتبی ثمره هاشمی و علی اکبر جوانفکر به استانبول سفر خواهد کرد و بنده هم ایشان را در این سفر همراهی می کنم.»

این نماینده نزدیک به احمدی نژاد ادامه داد: "این سفر به دعوت دانشگاه بیلکنت استانبول انجام می شود و قرار است در این دانشگاه به رئیس جمهور اسبق ایران دکترای افتخاری اهدا شود."

وی افزود: «این سفر دو روزه است و با توجه به آقای احمدی نژاد در ترکیه محبوبیت بالایی دارند برنامه های مختلفی هم به جهت دیدار با ایرانیان مقیم ترکیه و دیدارهای دیگری تدارک دیده شده است.»

احمدی نژاد چندی پیش نیز به دبی سفر کرد و در اکسپوی دبی حاضر شد که این حضور با حواشی زیادی همراه بود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید