`
شمانیوز
شما نیوز

هواشناسی | وضعیت آب و هوا

کاهش دما در پایتخت | هشدار هواشناسی به مردم

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان تهران طی امروز(۲۳ بهمن‌ماه)آسمان نیمه‌ابری و در پاره‌ای نقاط بارش پراکنده و وزش باد و از امشب کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش شمانیوز: بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران، امروز(۲۳ بهمن‌ماه) آسمان نیمه‌ابری، در پاره‌ای نقاط به‌ویژه نواحی شرقی با بارش پراکنده و در نیمه غربی و شمالی استان با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

از عصر امروز(۲۳ بهمن‌ماه) کاهش ابر، امشب کاهش نسبی دما و فردا آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد متوسط تا نسبتا شدید در نواحی غربی و شمالی استان به‌ویژه در ساعات عصر و شب مورد انتظار است. 

روزهای دوشنبه و سه شنبه (۲۵ و ۲۶ بهمن‌ماه) آسمانی قسمتی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد متوسط پیش‌بینی می‌شود.

از چهارشنبه (۲۷ بهمن‌ماه) با نفوذ سامانه بارشی آسمانی نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با مه رقیق و بارش پراکنده باران و در نواحی پرتردد در بعضی ساعت‌ها کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

همچنین آسمان تهران فردا (۲۴ بهمن‌ماه) صاف و گاهی غبارآلود با حداقل دمای ۲ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد و برای روز دوشنبه (۲۵ بهمن‌ماه) نیمه ابری، گاهی ابری و وزش باد با حداقل دمای ۳ و حداکثر دمای ۱۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه آبعلی با دمای ۵- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است./ ایسنا

 

کاهش دما در پایتخت | هشدار هواشناسی به مردم

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها