`
شمانیوز
شما نیوز

تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس چهارشنبه 4 اسفند | جزئیات تعطیلی مدارس در 4 اسفند

باتوجه به شیوع ویروس امیکرون در برخی استانهای ایران و شورع بارش ها از فردا احتمال می رود مدارس برخی استان ها روز چهارشنبه 4 اسفند تعطیل اعلام شوند.

به گزارش شمانیوز: باتوجه به شیوع ویروس امیکرون در برخی استانهای ایران و شورع بارش ها از فردا احتمال می رود مدارس برخی استان ها روز چهارشنبه 4 اسفند تعطیل اعلام شوند.

در صورتیکه مدارس هر استانی تعطیل اعلام شود در این بسته خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

*نکته مهم: در صورتیکه تمایل دارید به صورت آنی از خبر تعطیلی مدارس مطلع شوید می توانید اپلیکیشن شماپلاس را که در زیر همین صفحه وجود دارد ، دانلود و نصب کنید و درصورت تعطیلی مدارس هر شهر به صورت آنی برای شما پیام به موبایلتان ارسال خواهد شد.


تکمیلی 1//

تعطیلی کلی مدارس به دلیل کرونا ممنوع است

پیش از این رئیس‌جمهور و مسئولان وزارت آموزش و پرورش بر ضرورت بازگشایی مدارس و حضور دانش‌آموزان البته با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی تأکید داشتند؛ با این حال در شهرهای قرمز مانند تهران، مدارسی است که همچنان در ادامه تعطیلات کرونایی به سر می‌برند.

ورود مدارس در ایران به سومین سال تعطیلات کرونایی در شرایطی است که پیش از این یونسکو و حتی سازمان جهانی بهداشت نسبت به ادامه تبعات تعطیلی مدارس به لحاظ آسیب‌های آموزشی، روانی و جسمی هشدار دادند و خواستار بازگشایی مدارس و تقویت مراقبت‌های بهداشتی شدند.

بر اساس آمارهای یونسکو از وضعیت بازگشایی مدارس در دنیا نشان می‌دهد از میان ۳۷ میلیون و ۷۳۷ هزار و ۸۱۵ محصل در سراسر دنیا، تنها هفت کشور مدارس‌شان را بازگشایی نکردند؛ هرچند در نقشه‌ها و آمارهای جهانی، ایران جزو آن دسته از کشورهایی بوده که بازگشایی مدارس را انجام داده است اما کیفیت این فرآیند رضایت‌بخش نیست.

 

 

**فوری و مهم**

شما می توانید با نصب اپلیکیشن زیر از تعطیلی مدارس به صورت آنی مطلع شوید..

روی دانلود فایل بزنید و برنامه را نصب کنید.

دانلود فایل
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها